Best TECHNO of the 90's

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Furor Aquila, 25 Jan 2003.

 1. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Best TECHNO of the 90's

  Hidhuni dhe na tregoni se cila kenge ju pelqen.....
   
 2. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  What???!!!
  Nobody likes Techno!!!!???
   
 3. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 4. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Techno e viteve 90 2Unlimited & Culture Beat kto me kane pelqy mu te tjerat si mbaj mend
  About eminem ewww muzike schiferia
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: Best TECHNO of the 90's

  CAPELLA-u got to let the music
  JAM AND SPOON-right in the night
  DR ALBAN-stop qerimi stop hasimi it's my life
  HADAWAY-what is love
  CAPTAIN HOLLYWOOD-imposibile
  kenge klas eshte RYTHEM IS A DANCING-nuk me kujtohet emri i grupit.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Niku2003

  Niku2003 Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Per mua ekziston vetem Techno-Trance. Te tjerat jane mish me leng.
   
 8. Niku2003

  Niku2003 Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Sa per Eminemin me mire mos ta zeme fare ne goje.
  Hey Aquila shpresoj te provosh ate qe provoj une.....
   
 9. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  dancing with an angel
   
 10. ujiftohte2die4

  ujiftohte2die4 Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 11. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 12. Pladomen

  Pladomen Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 13. Pladomen

  Pladomen Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~Jashte teme gjithashtu!~

  Nese keni dicka kundra Techno mos shkruani ne kete teme! dhe nese nuk keni qejf RAP ky nuk eshte vendi fare!
   
 14. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~e njejta gje!~
   
 15. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Ok tani kam nje pyetje tema ehste vetem per techno apo edhe per dance te viteve 90? Edhe kur themi vitete 90 flasim per fillimin e viteve 90 apo deri ne vitin 2000? Ajo e Dr.Alban edhe hadaway me kan pas pelqyer shume.
  2unlimited - no limit
  Mr. Vain qe s'e mbaj mend kush e ka kenduar...
  Keto me kujtohen tani mua, me vone kushedi....

  p.s edhe pse zieni çkeni? sa shume veta kane dal nga tema /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Putraku : Rhythm is a dancing eshte e Snap
   
 17. mostro

  mostro Putraku

  Re: Best TECHNO of the 90's

  SHINE mr vain e ka kane kenduar CULTURE BEAT...DHE ESHTE KENGE KLAS,mua me pelqen dhe kenga ENYTHINGprape e culture beat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ke gabim EMINEM
  per mua techno esht muzika me e mir jo qe nuk jan edhe te tjerat si HIP HOP ose rep porjo dhe aq sa techno /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Perveç techno vitet 90 kane pasur shume kenge te bukura dance, nuk e di po me kane pas pelqyer shume......... Kush e mban mend kete Run, Baby, Run 9 nejse kjo nuk eshte dance)? Kenge si psh Domino dancing dhe Dancing with a beauty, shumica e kengeve qe do permend jane te fillimeve te viteve 90 sepse ato kam kohe qe nuk i kam degjuar, qe nga 98 e ketej pastaj jane me te fresketa dhe s'jane harruar :
  Sweet Dreams ( Hola Hola e), Never alone, Obsession ( kjo eshte ajo qe fillom me trtrtrtrtr trtrt, shume e qarte ee!), Remember me, Make me wonder, That's the way you do it, Point of no return ( kete nja 3 here e kam degjuar gjithsej), This time ( kinda funny kjo), Sunshine after the rain, Saturdaynight, Take my breath away ( every night and day, I love this one), Somewhere over the rainbow(remix) e shume te tjera. Emrat e atyre qe i kendojne nuk ja dija te gjithave kshuqe sia vura asnjeres.... tani per ato qe nuk kane qene dance ose techno njehere tjeter....

  p.s: Techno te tjera: Take a chance on me, Unbelievable & Killer.......

  Bye bye
   
 20. RaVeR

  RaVeR Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Kenga titullohet Rythm is a Dancer - e kenduar nga SNAP

  po REAL McCoy e harruat mer ?
   

Shpërndajeni këtë faqe