Best TECHNO of the 90's

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Furor Aquila, 25 Jan 2003.

 1. cokus

  cokus Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  robert miles-children
   
 2. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  scooter per mua me i miri dhe disa te tjer /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  I gjith albumi eshte i bukur po do veçoja edhe "one & one"
   
 4. RediRock

  RediRock Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  po kur na dole ti me dinjitet dhe moralitet qe emrin se ke shqiptar, postimin e ke ne gjuhe tjeter, dhe firmen ne gjuhe tjeter, por asnjera nuk eshte shqipe, car dinjiteti dhe morali ke ti mer cun
   
 5. KATALLANI

  KATALLANI Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ~jashte teme!~
   
 6. cokus

  cokus Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  dr.motte,westbam,sven vath-love parade 1989-1999
  the compilation!
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Best TECHNO of the 90's

  jeahhhh
   
 8. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  PO TE PELQEN AAA :confused: :confused:
  SIC DUKET QENKE TIP SI UN :goofy:
   
 9. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Snap - Albumi tulle fare "The Madman's Return"
  2 Unlimited
  Real McCoy
  Scooter
  Captain Hollywood
  La Bouche
  MasterBoy
  Corona - The rythm of the night
  Scatman John
  Reel 2 Reel - I like to Move it
  Urban Cookie Collection - I've got the key
  Culture Beat
  DJ Bobo
  East 17
  Alexia & Double You - Dancing with an Angel
  Mr President - Coco Jumbo

  Kaq mu kujtun per momentin, ka qen koha e gjimnazit. Kto u degjoshin me raste, kur dilte koha midis Manowar, Ozzyt dhe Led Zeppelin
   
 10. dordi1

  dordi1 Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  Po emrin PAUL OAKENFOLD a e keni ndigju ndonjehere?
  Po SASHA & DIGWEED ca mund tju kujtojne?
  Ka edhe te tjere si PAUL VAN DYKE, TIESTO etj...
  Pra po qe se ju pelqen DANCE music keta jane emrat qe duhet te dini e mos u beni provinciale me grupe MTV qe dilnin si kerpudhat mas shiut!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
   
 11. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  NeoMatrix te cilat kenge te pelqejne??
   
 12. cokus

  cokus Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  orbital,die techno,blank&jones,harikto otawa,mauro picotto,art of noise,storm,chemical brothers,propellerheads,cj bolland,etj etj se po pertoj me shkrujt tani
   
 13. RaVeR

  RaVeR Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  YeeeeH

  B R I N G - D A - E L E C T R O N I C I T Y - O N

  RaVeR 4 LiFe !!!
   
 14. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  *DJ Mystic Dance Techno - Eternity Remix.mp3 :thumbsup:
  DJ Mystic - Lost in Trance.mp3
  DJ Mystic - Open Your Eyes.mp3
  DJ Mystic - Time To Say Goodbye.mp3 con te io
  DJ Mystic - Unchained Melody.MP3 /partiro mix
  (DJ Mystik is sometimes spelled with a "k")
   
 15. KIMERA

  KIMERA Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  2UNLIMITED KANE QENE ME TE MIRET.BENIN MUZIKE SHUME ME INTERESANTE SE C'BEJNE KETO GRUPET E SOTME.
   
 16. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ice mc
  dj bobo
  real 2 real

  kjo eshte techno anni '90...
   
 17. Ani Plasari

  Ani Plasari Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  DJ Sash - Nessun Dorma (remix)
   
 18. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

 19. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Best TECHNO of the 90's

  ^
  |
  |
  |
  |
  |
  More trance than techno
   

Shpërndajeni këtë faqe