Bikinit që janë në modë këtë verë!

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Solaris, 15 Jul 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]


  Ndonëse vera sapo ka ardhur, disa tashmë kanë filluar pushimet.

  [​IMG]
  Andaj, për të gjitha femrat që planifikojnë ta vizitojnë bregdetin, më poshtë i kemi përzgjedhur disa nga kostumet e larjes që janë në trend për këtë vit.

  1. Kostumi njëpjesësh[​IMG]
  Nëse nuk keni dëshirë të zbuloheni shumë, atëherë kostumet njëpjesësh janë shumë të përshtatshme. Ekzistojnë stile të ndryshme të kostumeve njëpjesësh të larjes saqë është vështirë të mos gjeni ndonjë që iu pëlqen, megjithatë kostumi i hapur në pjesën e gjoksit është më i rekomanduari për këtë sezon.

  2. Seksi dhe sportive
  [​IMG]Nëse dëshironi të provoni diçka të re, atëherë përzgjidhni kostume sportive, të cilat janë të përshtatshme për të gjitha format trupore. Nëse zakonisht jeni aktive në plazh, atëherë kostumet e tilla janë më të përshtatshmet.

  3. Kostumet e valëzuara
  [​IMG]Valëzimet janë të mrekullueshme dhe iu ndihmojnë që të tërhiqni vëmendjen aty ku ju dëshironi. Për shembull, nëse keni gjoks më të madh sesa që dëshironi, bikinet e valëzuara ju ndihmojnë që ta largoni vëmendjen e të tjerëve nga gjoksi juaj.

  4. Bikini me dy shtresa
  [​IMG]Ky lloj i kostumeve të larjes është i mrekullueshëm, pasi që dizajni i tij është shumë unik. Pjesa shtesë, e cila është e ndarë nga trupi, ju ndihmon të dukeni më e gjatë dhe të mbuloni edhe më tepër gjoksin.


  5. Kostumet me të çara
  [​IMG]Kostumet e tilla të larjes janë shumë tërheqëse dhe të bukura, mirëpo e kanë një të metë shumë të madhe. Nëse do t’i përdorni këto kostume për një kohë të gjatë, atëherë në trupin tuaj do të mbesin një mori shenjash nga rrezitja. Andaj, mbajeni në mend që kostumet e tilla duhet t’i vishni vetëm 2-3 herë në sezon.


  6. Kostumet pa krahë
  [​IMG]
  Bikinet pa krahë janë shumë të bukura, pasi që nuk lenë shenja në pjesën e epërme të trupit, si dhe janë të përshtatshme për të gjitha format e trupit. Kostumet e larjes pa krahë ju ndihmojnë gjithashtu që trupi juaj të duket më i gjatë dhe më tërheqës. /fax.al


  Burimi i informacionit , lajmi.net.
   
  joetisti_ likes this.
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shoh shume qe modeli i pare eshte ne mode , ketej nga une .

  Hermetica mua personalisht me pelqen qe te sjell tema ne forum, por do ishte mire ti postoje ne forumin e duhur. Tema ne fjale eshte per tek Moda :)
   
  Solaris likes this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ke të drejte edhe e prisja këte vërejtje por problemi është që nuk i gjej dot të specifikuara , apo duhet ti kontrolloj me në detaj?
   
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahh po, po tani e kuptova ku paskam gabuar....:)
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Duhet te kontrollosh forumet , nuk eshte ndonje kerkim i thelle, mjafton te klikosh tek forumet dhe te del lista e te gjithave . Aty shikon se ku duhet ta postosh nje teme, kujt forumi i perket :)
   
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Po e kuptova gabimin... Faleminderit. :)
  Boh , shpresoj mos te kem hapur punë se i kam bëre vetëm tek hapësira filozofike dhe sociologjike..Haha.
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  hahah e vura re , mjafton ti zhvendose ndonje administrator edhe rregullohen
   
 8. odeon

  odeon Forumium maestatis

  E di qe do me shani qe fus koken ne kete teme, por me lejohet te pakten tja bej nje uhhhhh.........


  Kaq kisha.
   
  Mystique likes this.
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Perveç te pares sme pelqen asnje.
  Ps. Temen e spostova tek seksioni perkates
   
  Solaris likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te bukura. Edhe per minibikini lexova diku se jane gjithashtu ne mode. Sa shume na doni!... Na doni te vdekur...
   
  Dreamer and Solaris like this.
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  4 qenkan nice lol
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  8600b9d8ec7b24ea2bb1bb58b21b00ed--summer-bikinis-white-bikinis.jpg
   
  gurax likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe