Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga El@, 14 Oct 2014.

 1. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Keshtjellarja dhe BESNIKU....ne PARK!!!
  3350735.jpg
   
  gurax and Dreamer like this.
 2. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Shadow on the wall.........................................................................
  3350674.jpg
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Thone se Katerina e Madhe e Rusise bente shpeshhere vizite ne stallat e kuajve kur keta te fundit ishin ne afsh!
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 8. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Bardh e zi ne ORIGJINAL per realizmin socialist...si FOTOGRAFI.Ka dhe dokumentare te bere nga amerikanet ne vitin 1961 ne Rusi por nje here tjeter.
  kryukov002-52.jpg

  Sa YLL....AJO......FEMRA.

  Diten e mire.
   
  gurax and TinkerBell like this.
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  fd30b4bfebbb9f2eb68b9c1863852131.jpg
   
  Hope likes this.
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1485506763202.jpg
   
  Haribo and Hope like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 17. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Valoris scriptorum

 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 20. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Kapterr Ramiu i fotografuar ne Leningrad me 1989......lol.
  PS: puna e komisarit paska qene me tere men....LOJA.
  2221415.jpg
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe