Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 14 Oct 2014.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  beri7.jpg
   
  gurax likes this.
 2. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  received_1466649260078828-1.png
   
  Anabell likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Lisa likes this.
 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  FB_IMG_1500592458403.jpg Chester Bennington
   
  TinkerBell likes this.
 8. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  ozN6LVZ.jpg

  V.V <3
   
  Passion- Al likes this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  Artin likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Është folur dhe shkruar shumë për dallimet midis Lindjes dhe Perëndimit në Gjermani, dhe tema e lakuriqësisë nuk është lënë jashtë. Natyra e te <zhveshurit> në hapësirën private në Lindje, nuk u arrit kurrë në Perëndim.
  Qasja është tërësisht në përputhje me aktin klasik, dhe përfshin refuzimin për t'i bërë modelet plotësisht objekte.
  Në vend të kësaj, integrohet individualiteti i saj në FIGURE dhe prej shumë kohësh është bërë ... KLASIK. Rezultati te BIND(mua te pakten) si një haraç pasionant ndaj trupit FEMEROR, si stacion në kërkim të BUKURISE dhe RINISE.
  Kjo SKULPUTURE(qfar FOTO) kushton AKTUALISHT....449 euro.
  Ku mund ta kqyresh????

  CAPITIS Studios / Berlin
  • Kronenstraße 71, 10117
  Hyrja eshte...FALAS.

  Por ne Berlin,banojne PALLOSHA apo JEVGJIT.

  Ekspozita ngelet e hapur deri me....28 Prill.

  Roessler04.jpg

  ARTISTI me kete PICTURES pa MAKE UP,fitonte 1.000 marka te Gjermanise Lindore.Stassi 9.000 Marka.

  Si eshte e mundur qe kamunistat banin pazare,sidomos sigurimi i shtetit lindor Jerman,dhe PLAY BOY ja u BLENTE????
   

Shpërndajeni këtë faqe