Bleona Qereti in Concert!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Promovuesi, 26 Feb 2005.

 1. Promovuesi

  Promovuesi Primus registratum

  Bleona Qereti in Concert!

  The famous Albanian singer Bleona Qerreti LIVE in concert! One night only!

  NEW YORK:
  When: MARCH 19, 2005
  7:00 - 12:00 PM
  Where: POLONAISE POLISH CENTER
  92 Waverly St.
  Yonkers, NY 10701
  Tickets: only $40!
  CALL NOW: 646-739-8952. Limited Seating Available

  MICHIGAN:
  When: APRIL 3, 2005
  7:00 pm - 1:00 am
  Where: ANDIAMO ITALY
  7096 14 Mile Rd.
  Warren, MI
  Tickets: only $40!
  CALL NOW: 586-354-1399. Limited Seating Available

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Bleona Qereti in Concert!

  :eek:
  Me kte posterin do kujtojne se behet fjale per ndonje strip :devil:

  40$ per bleonen :sleep:
   
 3. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Bleona Qereti in Concert!

  Ben mire qe shkon e kendon ne SHBA por mendoj qe 40$ kam pare Phil Colins, Guns'N'Roses, Deep Purple e shume grupe te tjera, ndaj Bleona te na fali si Shqiptare qe eshte po une per vete them jane shtrenjte.
   
 4. 109UV

  109UV Primus registratum

  Re: Bleona Qereti in Concert!

  deep purple? guns n roses? phil collins? ti qeke dinosaur mer...sikur ti vesh te tre bashke dhe nuk ja vlejne 40 dollare. ndersa bleona i ka hallall se nuk eshte shtrenjte 40 dollare per strip show me original music ....
   
 5. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Bleona Qereti in Concert!

  XTRM.. ne 93 kur i kam pare G'n'R kane qene grupi me i sukseseshem dhe pothuajse ne te gjitha sallat apo stadiumet ku jepnin koncertet ne Evrope lunin me sallat plot e nuk gjeje bileta, i bije qe te ken qen te gjithe dinasaoura ata qe kane shkuar!
  Po qe per te paguar per strip ik e kenaqa se ke sa te duahs ne Detroit me 1 dollare ti vesh te tangat e ske nevoje me prit Bleonen nga Tirona!
   

Shpërndajeni këtë faqe