Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Alesio1, 8 Jan 2004.

 1. Alesio1

  Alesio1 Primus registratum

  Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Kengetarja Bleona Qerreti sapo ka njerre albmumin e ri "Ti nuk di as me ma lyp" .
  Une jam i mendimit se titulli i albumit eshte paksa ''bombastik'' ose me mire provokues !
  Une pelqej disa kenge te Bleones (kryesisht ato kenge qe ka marre pjese ne festivale) por se fundi me muziken dhe me personalitetin e saj ka devijuar paksa nga rruga qe te ben te famshem dhe te dashur per publikun.
  Si kengetare eshte e nje niveli te mire sikur te gjente nje ''vetvete'' tjeter , nje menyre tjeter interpretimi sepse nga kjo ''ekstravaganc e tepruar'' humb personalitetin qe ndoshta e kishte ndertuar.

  "Ti nuk di as me ma lyp"
  Ju si mendoni ?
   
 2. korcari12

  korcari12 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Mua me pelqen si kengetare,po mendoj se do te arije shume shpejt dicka qe do kohe te arihet ne fansat e saje,TI NUK DI AS ME MA LYP! jam kureshtar te degjoj kete album,pavarsisht qe BLEONA mundohet te nxjere shume albume dhe nuk kane nivelin e duhur..
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  ti nuk di as me ma lyp?
  ik moj kellire!!
   
 4. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  :lol: :lol: sa kisha pa e degjuar llafin kellire

  per mendimin tim bleona kshu e ka filluar qe ne fillim dhe nuk eshte se e beri kthesen papritur e pa kujtuar..."stili i saj" ose me mire ajo di se cfare duhet te tregoje e te beje per te patur sukses (ne pergjithesi te meshkujt)
   
 5. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Bleona Qerreti ka qene nje kengetare mediokre ne fillimet e saj. Me kalimin e viteve eshte trasformuar ne nje figure te peshtire te ekranit shqiptar! :mad:
   
 6. XXL

  XXL Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Plotesisht dakort my ty issi. Alo eshte e mire vetem per te pozuar ne revistat porno, apo per te dale tek semafori, se nuk ka ditur asnjehere te kendoje por vetem te zhvishet e te sperdridhet!
   
 7. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  une mendoj se bleona me kete albumin e fundit i ka humb pike...
   
 8. albanian_girl

  albanian_girl Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  ajo esht pler fare nuk bon fare,ngeli duke u perdredh gith anej(LOL)esht simpatike por ze nuk ka fare :tipsy:
   
 9. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Plerona na baska bo album te ri?
  Che schiffo.
  Mund ti thuash prostitute apo llare, por vetem kengetare si them asaj kolere.
   
 10. gerald21

  gerald21 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  po mire e ka titullin
  se ajo number one
  dhe tja lypesh asaj do te mbarosh
  shkolle per lypje
  kush e ka inate le te plase
  eshte e bukur eshte
  si kengtare dhe si femer
  tung
   
 11. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  eshte e bukur si femer, nuk e mohon njeri.por ama si kengetare....ç'te te them!
  ti me duket se nuk i degjon as kenget e as stonimet...e ke mendjen te gjera te tjera psh.si t'ja lypesh.nuk je fare objektiv!
   
 12. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Si nuk i ka ardhe turp te pakten prej prinderve te saj kur e ka titullu kshu albumin??-kete pyetje ia bej shpesh vetes :confused: :eek:
   
 13. bona

  bona Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Bleona shet ate qe blehet ne shqiperi. mua me vjen shume keq qe femrat shqiptare s'kane rruge tjeter per te bere dy pare pervecse te shesin sex.
   
 14. gerald21

  gerald21 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  po nuk eshte vetem per shqiperine
  po vendet e tjera si po ju duken
  e njeta gje eshte per te gjithe
  se nuk shiten albumet me dale dhe
  me kendu "malet me blerim mbuluar"
  don njevije emancipim se ka vdekur
  "nunufi" me kohe.
   
 15. No_regrets

  No_regrets Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Bleona,kjo krijese e gjore,pa pike personaliteti qe tani ka perfunduar duke i mesuar te tjeret si "t'ia lypin"
  Me vjen vertet gjynah per te!
   
 16. gerald21

  gerald21 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  mos te vija gjynah per te se
  i ka mesuar me kohe ajo po ....
   
 17. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  amani re se eshte sexu kush po pyet me kshu per kenget /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  amani re se eshte sexu kush po pyet me kshu per kenget /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. kastro zizo

  kastro zizo Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Se di!...shteti duhet te nxjerre nje ligj te ri kunder legalizimit te fenomenit"Bundragjis"!...
   
 20. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  D.m.th.: "ti nuk di as me ma lyp, e lene mo per gje tjeter qe s'din qe s'din gjo" kshu i bjen apo jo?!
  E 'lypmja' vjen e para tek Bleona? lol
  aman ca me i analizu!
  Me vjen keq per te se reputacioni i femres (sidomos ne Shqiperi) eshte delikat. Sidoqofte, bukuria shkon e vjen, uroj te rroje te kape pleqerine. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe