Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Alesio1, 8 Jan 2004.

 1. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Bleona ne gjithcka asht turp.
  Vishet skandal, kendon skandal, kercen dhe leviz ne skene skandal, trukohet skandal, gjesticolon skandal, pra shkurtimisht asht qenie e neveritshme!
   
 2. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  boh sa xheloze jeni juve femrat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Ti nuk di as me ma lyp !
  Kushedi se si e ka pasur hallin e shkreta.Ja ka thene dikujt larg e larg,mbase edhe per sensasion.


  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  Keshtu te merka ne qafe, alamet seksi.Me te mirat gjithmone i shajne.Ajo nji llafe paska thene pale sikur te kishte kaluar ne "vepra",d.m.th ndonji si keto prroçkullat e meposhtme.

  [​IMG] [​IMG]
   
 4. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Se harrova te them,kot s'thone mo:eek: korçare o hiç fare /pf/images/graemlins/laugh.gif ,ka dhe nji variant tjeter te kesaj thenie po s'me kujtohet tani. :cool:
   
 5. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  me mire fare se korcare- lol.

  What can I say, sja kam lyp naj her asaj...kaseten kaseten, apo cd. lol
   
 6. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Per mendimin tim BLEONA QERRETI ska as nje nivel per kengetare ... edhe sbesoj se po ti lente "KTO PROVOKIMET" do kishte me shum sukses, Bleonen keto provokime e mbajn ne tv edhe prek ktyne provokimeve ajo shet kasetat edhe cd e saj... nuk e di por un besoj se kto mendojne se duke provukuar haptas mundet te ken sukses se mbase shofin nje BRITNEY SPEARS, CHRISTINA AGUILLERA ose te tjer , por mos ahrroni se neve akoma se kena nivlein e atyne , skan bere SHQIPTARET akoma ... ESHTE TURP !!!
   
 7. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  skan bere SHQIPTARET akoma ... ESHTE TURP !!! [/QB][/QUOTE]

  SORRY ... sjan*
   
 8. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ti nuk di as me ma lyp ??!! Mos e thote me kuptimin qe duhet ta kapesh me zor.


  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Si me ja lyp k'saj.

  Ps.E mire qeka dreqi.
   
 9. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Per ty Mistrec
  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Disa foto te kengetares bukuroshe shqiptare Bleona Qerreti.

  [​IMG] [​IMG]
   
 11. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  para nje muaji isha tek aeroporti bolonjes per te pritur nje personin tim te afert, dhe shoh qe e para fare del nje femer e veshur e gjitha leopardata njit mas trupit. komenti pare qe bera istinktivisht ishte (mos i ngeli hatri njeriut) "duken shqiptaret qe nga menyra si vishen", dhe te mendosh qe nuk e kam zakon te bej komente per veshjet e njerzve te pakten jo nga ana morale,( por me teper nga ana gustove). ne makine me thote fisi im "ne aeroplan kishim dhe bleona qerretin". "ehe - thashe - shi kush paska qene ajo e rafinuara!" /pf/images/graemlins/laugh.gif

  mgjth fundi fare ajo eshte kengetare dhe se si vishet ose tekstet e kengeve ne skemi pse ti gjykojme,...problemi eshte qe ajo s'eshte kengetare , por gjeja me preokupuese eshte gustot e shemtuara qe kane tani ne shqiperi per muzike, dhe kete fenomen e tregojne dhe pseudo kengetaret e rinj shqiptare :shrug: (mgjth tani pak a shume ne gjithe boten behet nje muzike bastarde, siç eshte dhe nje teme ketu)
   
 12. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  :eek: :confused: :smash:
   
 13. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  :confused:

  :cry: pse me gjuan ti mua? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  S'e paske njof qe ne fillim Bleonen ti demek e /pf/images/graemlins/tongue.gif ta kisha pa una do e kisha njoft direkt, edhe nga mbrapa madje :devil:

  p.s. se perse te bie ty kuptoje vet nga citimi qe te kam marr ty /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  /pf/images/graemlins/frown.gif
  :rolleyes:
   
 16. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Po ku mund t'ja gjejme kenget kesaj Bleones.


  Ps.E mire eshte qën'ja /pf/images/graemlins/laugh.gif .
   
 17. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  komenti pare qe bera istinktivisht ishte (mos i ngeli hatri njeriut) "duken shqiptaret qe nga menyra si vishen",

  Degjo un e mora vesh qe se kisha per te keq ti ... vetem kam nje pyetje ???
  Pse si vishen shqiptaret ???
  Vetem se eshte njera qe ka dal prej normave edhe prej rruges te drejt ... edhe mendoj se heres tjeter kur te kesh ndermend me fol kshu MOS THUJ SHQIPTARET sepse i fut gjiht me nje sjerttar nuk o e drejt !!!
   
 18. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Disa foto te kengetares shqiptare bukuroshes Bleona Qerreti.

  [​IMG] [​IMG]
   
 19. ana-b

  ana-b Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Lol une them qe ka te drejt ne vishena sime qen tu shku n'disko dhe kur dalim me hedh plehrat.
  Ps: qe ti permbahemi temes Bleona cdogje mund te jet pervec kengetares!.
   
 20. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Ja dhe albumi ne fjale:
  Ti nuk di as me ma lyp . [​IMG]
  Mund ta bleni 10 $ kushton.


  [​IMG] [​IMG]


  Ja dhe Bleona siç e ka bo nona.
  A i di qeveria k'to gjona.
   

Shpërndajeni këtë faqe