Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Alesio1, 8 Jan 2004.

 1. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Kengen " Ti nuk di as me ma lyp" mund ta degjoni po te klikoni " Ketu " .
   
 2. renea

  renea Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Ah, po pse me beni te kritikoj?
  Bleona per mua do te mebet sinoinimi i togefjaleshit " E provoj jashtezakonisht te jem e venacte, por prape mbetem nej kopje e keqe e Adelina Ismajlit". Dal se po degjoj kengen ......bobobbobobo, ahahahaha, ca kenge.
  E mire mir, ndoshta nuk jam i ketij tipit, dmth, tregon tjetra ca lekure dhe ti bie permbys.
  Rruge e mbare Blenos ne prodhimtarine e saj muzikore, per te ngritu lart nivelin a pop-rrikut shqiptar.
   
 3. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Thnks Bleona. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. kesulkuqja

  kesulkuqja Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  po kush nuk di me ja lyp kesaj....
   
 5. kesulkuqja

  kesulkuqja Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  ku ka meshkuj idiot sot
   
 6. Alesio1

  Alesio1 Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Albumin e Bleones mund ta degjoni ne kete adres.

  web page
   
 7. SPORTELISTI

  SPORTELISTI Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  si e ka titullin ai albumi?

  TI NUK DI AS ME MA LYP

  si ka ra noi her rruga knej ka nahia ime asaj se ja tregoi une qysh lypet masanej.njoh i metode une qe lene lene.....

  e he....
   
 8. Woell Artan

  Woell Artan Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  ...do t'a gjeje edhe ajo lypsarin e saj...
   
 9. kesulkuqja

  kesulkuqja Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  me vepra cuna jo me goj
   
 10. albanian_girl

  albanian_girl Primus registratum

  Re: Bleona Qerreti : Ti nuk di as me ma lyp !

  Kur vjen puna per te shkruar per Bleonen gjithmone ngelesh...pa fjale.A eshte Bleona seksi? Shume prej jush i kane dhe voten, normalisht pasi keni pare faqen e saj dhe fotografite e shumta qe e bejne ate kengetaren me te kerkuar ne internet. Po kush eshte si Bleona? Ne kopertine te revistave me rroba banje, ne videoklip me dhjetra zhveshje...sipas Bleones ekstravagante.Ka thene se i ka vithet si Jennifer Lopez (Ndoshta jo egzaktesisht, por goxha te medhaja i ka). Si mund ti harrojme momente te tilla si ato te “Lermeni’ ne “Festivalin e Kenges ne RTVSH” apo ne “Kenget e Stines” ku dashur pa dashur mesuam edhe kenget qe Bleona kendonte duke pare videon...
   

Shpërndajeni këtë faqe