Blink 182...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Sara, 4 Jul 2004.

 1. Sara

  Sara Primus registratum

  Blink 182...

  Eshte kush nje fan i Blink 182? Kenget a para nuk jane edhe aq terheqese,shume te shpejta,too much punk influence,por ato te albumit te ri,I Miss You,I'm Lost Without You dhe Always jane pure genius.Nese nuk keni degjuar ndonje, I recommend you do,they're too good to miss. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Blink 182...

  Keta me kane pelqy qe te albumi i pare po u cmenda se ketu nuk i japin dhe aq shume
   

Shpërndajeni këtë faqe