BMW - Wild Car

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga X-GoodBoy, 10 Jul 2003.

 1. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  BMW - Wild Car

  [​IMG]
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  NO COMMENT!

  [​IMG]
   
 3. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  See it by yourself!

  [​IMG]
   
 4. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  [​IMG]
   
 5. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  That's right baby, the beautiful X5!

  [​IMG]
   
 6. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  [​IMG]
   
 7. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Te gjitha serit pervec X3-shit edhe seris se 6-te qe do dalin pak me vone.

  [​IMG]
   
 8. KESI_USA

  KESI_USA Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  apapapapapapap. u drive me crazyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :goofy: will i EVER have the chance to get in one of those? /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 9. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  That's my dream so why not make it two of us :thumbsup:
   
 10. gjekec

  gjekec Primus registratum

 11. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

 12. KESI_USA

  KESI_USA Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  aaaaaaawwwwww /pf/images/graemlins/smile.gif Why not sweety :wave:
   
 13. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Sport model!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 14. Love_Sponge

  Love_Sponge Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Te bukra jon po sikur me kane dale nga qefi. Kam bo gara me 3 BMW (98-325is dhe 2001-330c)aha ne fillim e nisa me friken se dukeshin te modifikuara po deshtuan shume shpejt. Sa per makinen time, 94 Ford Probe GT me motor Mazda (japonez jo amerikon) ka vetem 200HP stock (ne vend te 164HP te versionit amerikon). I kam bere Headers, Cold Air Intake me KN filter, 2.5 inch exhaust system, Fuel pump regulator, ECU chip, Tokico 5 way adjustable struts, Cross drilled Brembo rotors ene ca budalliqe te vogla. Se shpejti do i fabrikoj nje turbo T3/T4 qe te arrij ne 290Wheel HP (tani per tani qendroj ke 194whp)edhe ti boj icik zbor ktyne te tjerave (thinkin 350Z /pf/images/graemlins/wink.gif . Vetem me M3, M5, Cobra :shrug: sma mban.
   
 15. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  /pf/images/graemlins/laugh.gif man, put your car in the web so we can see that. M3 is da best sport car.
  chech this one:

  2-Liter, I6, 24-Valve, DOHC, SEFI Engine, Front Mounted With Horsepower Of 333@7900, Torque Of 262@4900, Cast-Iron Block and Aluminum Alloy Cylinder Heads
  Extended Service Interval For Distributorless Ignition
  Engine Oil Cooler


  2004 model.
  Isn't that great?!
  [​IMG]
  here is serie 6. missing to this collection
  Peace...
   
 16. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  [​IMG]
   
 17. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  X-DJ.E dhe
  X-GoodBoy
  aka ndonje mundesi me me
  treguar se si postohen fotot
  se nuk po di se si ti nis
  flm
   
 18. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  BMW Serie 1.Mund te vini foto te kesaj serie te re te BMW?Po motorrin te cfare lloji do e kete?
   
 19. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Kur ishte Abramoviq (Presidenti i Chelsit)ne Moske vjet veres ishte i shoqeruar me 7 cope te tilla vec me nje ndryshim qe ishin ngjyre te zeze.
  [​IMG]

  Great car
   
 20. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Hey yo check this out. more cars, more fun /pf/images/graemlins/wink.gif

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe