BMW - Wild Car

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga X-GoodBoy, 10 Jul 2003.

 1. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  /pf/images/graemlins/laugh.gif there you go. Ja edhe ca te tjera.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Keto me posht jan nga Pimp my ride WCC 2003 BMW 745 LI.

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. anny

  anny Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  eshte ylllllllllllllllllllllll fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  thnx per foton
  ishte wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
   
 3. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Any time /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 4. Njoftime

  Njoftime Primus registratum

 5. Njoftime

  Njoftime Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Mrekulli fare

  [​IMG]
   
 6. Njoftime

  Njoftime Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  Me ne fund BMW Z4 Coupè eshte gati per te debutuar ne treg, brenda fundit te veres 2006. Motori me 6 cilindra 3.0 ga 265 Cv e prazantim me te vertete sportiv. Arrin nga 0 ne 100 ne vetem 5,7 sekonda, shpejtesia e kufizuar deri ne 250 Km/h.

  [​IMG]
   
 7. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: BMW - Wild Car

  nje kujshia im e ka

  BMW 7 (si ne filmin transportet) v12, 5.4, me lekure me muzike, me krejt. E ka testu dhe ai bmw ka ecur 190 mila ne testimet ne nje bmw stores. une me se shumti e kam grah 250 km/h.
   

Shpërndajeni këtë faqe