Botë e çuditshme

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 1 Oct 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Duke pritur papen :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG]
   
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  HaHaHaHaHaHaHaH Po Vdes Tu QeSh ! :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  NYC11, Albo4Ever, MeKaNiKu and 2 others like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ky Cuni ime eshte Fix Si Une I Pelqene Shume Qumeshti. [​IMG]
   
  scadarsko, NYC11, Albo4Ever and 2 others like this.
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 6. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Formacioni I Serbitchave Kunder Shqiponjave :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG]
   
 7. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Kriza Ekonomike, Jane Shkurtuar Edhe Materialet hahaha :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG]
   
 9. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ky Ta Keput Shpirtin Me Llogarite :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
  [​IMG]
   
  NYC11, Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 10. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Kane Ardhur Kohera Te Keqija... :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG]
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  nuk ka vend te qeshim me kete foto i moshuari bie per toke....
   
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  hhahhahahaha ka kalu gjarpri....
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  hhahahahahahahahahahahaaaaaaaaa
   
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  74 Pasagjerë Shtyjnë Aeroplanin E Ngrirë :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG]
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 15. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pamjet e aksidentit me makinë të David Beckham

  Ish-futbollisti, David Beckham u aksidentua me djalin e tij Brooklyn, 15 vjeç, pasi po kthehej me të nga një ndeshje.
  Ylli i futbollit me makinën e tij Audi RS6 u përfshi në një përplasje, e cila fatmirësisht nuk shkaktoi viktima.
  Beckham po kthehej nga ndeshja në klubin verior në qendrën e trajnimit në Londër, ndërsa Brooklyn kishte luajtur me të rinjtë nën 16 vjeç me Arsenalin kundër Brighton.
  David Beckham dhe djali i tij shpëtuan pa u dëmtuar, por makina nuk mund të përdoret. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  MeKaNiKu and Albo4Ever like this.
 16. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 17. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ish-Gruaja E De Rossit Kërcënon Biznesmenin: Paguaj 10 Mijë Euro Një Shqiptar Dhe Të Vras! :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.
 18. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Rusi, Dëshmitarët e Jehovait shpallen terroristë

  Gjykata Supreme e Rusisë e ka shpallur terroriste, faqen e internetit të sektit fetar Dëshmitarët e Jehovait. Vendimi i gjykatës i përcakton si terroristë Dëshmitarët e Jehovait duke ndalur vërshimin e tyre në federatën ruse.

  Zyrtarët e Gjykatës së Lartë kanë thënë në Moskë, se Gjykata Supreme e ka miratuar ankesën e prokurorisë.

  Ankesa e prokurorisë kishte rezultuar pasi që një gjykatë e shkallës më të ulët, kishte vendosur që faqja e internetit e Dëshmitarëve të Jehovait, nuk është ekstremiste.

  Prokurorët nga rajoni Tvar i Rusisë e kanë parashtruar padinë gjatë vitit të kaluar me arsyetimin se idetë e promovuara nga Dëshmitarët e Jehovait, nxisin urrejtje dhe ndasi.

  Tri librat kryesore të organizatës "What Does The Bible Teach Us About”, “Get Closer To Jehovah" dhe "Come And Folloë Me", gjithashtu janë shpallur si libra me përmbajtje ekstremiste.

  Dëshmitarët e Jehovait, është një organizatë fetare ndërkombëtare që ka nisur të veprojë në Rusi dhe në të gjitha shtetet e ish-Bashkimit Sovjetik, qysh në fillim të viteve ’90.

  Sekti i krishterë ka rreth 8 milionë anëtarë në mbarë botën. Ata janë të përhapur shumë dhe në SHBA nga edhe ku vijnë në Shqipëri shumë Dëshmitarë të Jehovait. Ata janë krtyeisht djem në moshë të re, që duket se kanë financim shumë të mirë. Kanë mësuar para se të vijnë, rrjedhshëm gjuhën shqipe, jetojnë në shtëpi me qera në Shqipëri dhe financohen gjithë kohës nga organizatat e tyre në SHBA dhe gjetiu.

  Në Gjermani, Greqi, etj., gjithashtu Dëshmitarët e Jehovait janë shpallur të padëshirueshëm dhe ndalohet qarkullimi i tyre atje.

  Në Shqipëri Dëshmitarët e Jehovait qarkullojnë lirisht. Shumë akuza ka pasur ndaj tyre se kanë penetruar deri në pasoja tragjike te disa persona që kanë gjetur vdekjen pas doktrinave të injektuara nga Dëshmitarët e Jehovait, sidomos sa i përket vetëvrasjes dhe mos lejimit të transfuzionit të gjakut.

  Një vajzë e re në Tiranë vdiq në spital vetëm sepse nuk lejoi t’i futej gjak në trup. Ajo vazhdimisht kontrollohej në QSUT nga Dëshmitarët e Jehovait që i kërkonin të mos merrte gjak.
  [​IMG]
   
  Albo4Ever, scadarsko and MeKaNiKu like this.
 19. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  I Burgosi Seks Me 4 Gardiane, I lë Të Katërta Shtatzënë

  Gjithçka ka ndodhur në burgun e Baltimorës, ku një i
  dënuar ka patur raporte seksuale me katër gardiane Femra. Femrat Kanë
  Nuk I kanë rezistuar joshjes nga ‘bosi i bandës” dhe tashmë po presin
  nga një fëmijë prej tij.
  Burri, i cili ka lënë shtatzënë gardianet është Tavo White, bos i një
  bande lokale, i cili ka dominuar psikologjikish dhe fizikisht gardianet
  e burgut por jo vetëm ato.
  Tavo arrinte të përfitonte 20.000 Euro Në Muaj Nga Trafiku i drogës dhe
  i celularëve Në Burg, Ku sigurisht kjo bëhet falë bashkëpunëtorëve dhe
  lidhjeve të tij edhe me sigurinë e burgut.
  Skandalin seksual dhe korruptiv e nxorri në dritë FBI, falë disa
  çimkave, të cilat kanë kapur fraza që inkriminojnë personat e përfshirë
  në hetim. “/Unë Jam Ligji Dhe Ky Eshtë Burgu Im”,- thotë në njërin prej
  pamjeve të siguruara i burgosuri Tavo White. “Mund të bëjë kontrabandë
  me çdo gjë që dua këtu”./
  Karizma e të burgosurit ishte kaq e fortë sa asnjëra prej gardianeve,
  Jennifer Owens, Katera Stevenson, Chania Brooks dhe Tiffany Linder, nuk
  mundi t’i rezistojë. Dhe tani, secila prej tyre pret edhe fëmijën e
  bosit të Burgut Të Baltimorës.
  [​IMG]
   
  Albo4Ever and NYC11 like this.
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ALBANIA?/
   

Shpërndajeni këtë faqe