Botë e çuditshme

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 1 Oct 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Sot Lind Me FB
  [​IMG]
   
  dev, MeKaNiKu, joetisti_ and 2 others like this.
 2. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  [​IMG]
   
  dev likes this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Rrëfimi I Një Të Varure Ndaj Seksit

  Disa Njerëz thjesht nuk e besojnë se ekziston diçka e tillë si varësia ndaj seksit.
  Disa në fakt do e pranonin një partnere që është e dhënë shumë pas seksit.
  Por për dikë që është e varur vërtet nga seksi, jeta nuk është shumë e lehtë.
  Duke u rrëfyer për Gold Coast Bulletin, një australiane e varur nga seksi thotë: “Njëherë bëra seks me dy djem, përpara se të shkoja një djalë tjetër, me të cilin kisha lënë takim”.
  “Njëherë u bë lëmsh puna pasi duhej të takoja tre meshkuj me të njëjtin emër, brenda të njëjtës javë”.
  Disa shkencëtarë thonë se nuk ekziston diçka e tillë, por ky është thjesht një justifikim për mospërmbajtjen.
  Por gruaja vazhdon rrëfimin: “Takohem me meshkuj vetëm për të bërë seks. As nuk u duhet që të më nxjerrin për darkë përpara”.
  Ajo shpjegon se kur është në punë, me vete merr një vibrator dhe shpesh shkon në banjë dhe kënaq veten.
  Tek e fundit ajo thotë se nuk është gjë e keqe, sa kohë nuk është në një lidhje monogame.
  Disa yje që mendohet se vuajnë nga kjo varësi janë Michael Douglas. Ai u shtrua në klinikë për këtë çështje.
  Edhe aktori amerikan David Duchovny thotë se ka qenë i varur ndaj seksit, derisa iu nënshtrua trajtimit.
  Golfisti Tiger Woods raportohet se është shtruar në një klinikë të tillë për të trajtuar problemin e varësisë ndaj seksit.
  [​IMG]
   
  Albo4Ever, joetisti_ and MeKaNiKu like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Jo Ti Spi Mall Po Vec Droge
  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
   
  gurax likes this.
 7. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

   
  Dreamer likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Miredita.
  U pa puna tashti.....na duhet te fluturojme me ballona!!!!

  Diten e mire dhe fillim jave te mbare.
   
  Dreamer likes this.
 9. katsune

  katsune cherry blossom   
  gurax likes this.
 10. katsune

  katsune cherry blossom   
  Airbourne and gurax like this.
 11. katsune

  katsune cherry blossom

  ky eshte nje senator italian. po po, eshte e vertete! dhe nuk po tallet, e ka me te vertete! nuk eshte barsalete, ju betohem! :ninxha:

  :ndihme:  .............

   
  Airbourne likes this.
 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe