boterori!

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga Balahk, 10 Jun 2014.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  sa mire do ishte qe hollanda te mbante avantazhin deri ne fund.se jo per gje por per ne tifosat e italis,do na merrte hakun e euro 2012 :p:hidhu:
   
 2. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Lane kokrren e namit spanjollet haha cfare turpi qe ne ndeshjen e pare :D
   
  Balahk likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nqs lejn kokrren e namit anglezet sonte do t'ju qeras me cfare te doni ju :p
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Super Costa Rica!
  Urime Italise per fitoren :)
   
  Balahk likes this.
 5. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Go go go Franca :dashuri:, ma nisi botrorin me fitore ka premisa per te shkuar deri ne fund, gjithsesi do e shofim me zvicren aty do duket nese vertet do eci larg.

  Dhe Gjermania goxha nisje e mire i dha gotidje te thelle portugalit dhe ronaldos :p
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  normale kur nuk kane kundershtare te forte si italia,mire do e nisin ;):p
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Te njohim pak vendin ORGANIZUES....SIDOMOS FEMRAT e RUSISE.

  Dokumentari eshte sipas kendveshtrimit....
  AproPO: ne 9.38 se u be nje pyetje: perse Femrat RUSE apo eshte e VERTETE qe i vejne shume rendesi veshjes ,ne krahasim me RESTIN eurolesh????
  Pergjigja qe u dha: FEMRAT TONA(RUSE) ju PELQEN te jene te bukura dhe ruajne LINJAT duke i lene te tjerat PAS(apo ju tregojne targen e kerrit).
  Po perse eshte kjo kaq e rendesishme apo jeni te fokusuara(perqendruara)????-vazhdoi pyetja e mepasshme!!!
  SEPSE....e kemi TRASHEGIM nga STERGJYSHET tona(te TYRE)dhe nje FEMER duhet te VEZULLOJE,ose kjo eshte ne NATYREN tone(te TYRE).
  PS: te merresh me FUNDARAKE eshte ....DESHTIM.
  SHTESE: kanali i pare jerman ky....seriali dyte kur ta napin....si dhe skiptaret arrnaute duhet ta mbyllin SQEPIN....AMFIBE gjallesa.
  Naten e mire.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  VAMOS al GANAR

  ARGENTINA...

  HERMANOS para....SIEMPRE.

  SALUTOS.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirese vini...ju karLUTCHER

  Airbourne.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne eshte PAZZO für...ARGENTINA.

  deutscha,brazileros JEVGJIS ,,,HARROIis
  VAMOS
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gjermanija me JEVGJ nuk del nenLESH.
  Arrnauter....
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Behet fjale per nje kampionat si te TJERAT(e meparshme).

  Por schwanzAKULLORET nuk e kuptojne.
  Dhe pa BRSS-ne e dikurshme JUVE me flamur,akoma do HANIT ....BAR.
  Sa per FEMRAT RUSE, nonji arrnauti ka MACEdonia ja TREGOJ UNE se si JANE.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Shenimi IM---mungojne dhe DERRAT per simptome.
  ZDRAVO.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Boterorin qe do pasoje ASOCIALET me flamur do kene 4 pjesemarres.
  1-Mami
  2-Kosovo
  3-Qameria
  4-Aleksandria
  duke u menduar fifa dhe per bonjakun..
  PRESHevo.
  Do kryhet dhe fillim jave me dobronashiLESH.
  ALE.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Leningradi PASKA.....80-te ....TEATRO??????????????????  Airbourne SHPRESON qe maskulet dhe femrat me KELLQE LOPESH mos ta ndyejne ...ARTIN RUS.
  Dhe une MENDOJ.....FEKALET me flamur.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Reklama me BRILIANTE...

  Dhe RUSET e njohin ARTIN dhe <armiqte>.
  DALLIMI me DERRAT ne TROJE.....e KQYRNI publikun RUS???
  Nuk llapin jane shkja.
  GREATE.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  La final del Mundial Rusia 2018 se jugará el domingo 15 de julio, a las 23 de España (18 de Argentina y Chile; 14 de Colombia y México). El encuentro se disputará en el Estadio Olímpico Luzhnikí, en Moscú, con capacidad para 81.000 personas y una de las doce canchas en las que se jugará el torneo.


  Gracias Rusia.  MUCHO......FaleminderitAMOS

  Tungos.

  argentina_q5lrexfr50l51ndffldznwx86.jpg argentina_q5lrexfr50l51ndffldznwx86.jpg carrera.jpg
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Hay derrotas que tienen más dignidad que una victoria.

  PS.:vetmo ne trojes jane te paros,duke PALLAVRA-s nga....FUNDOS.

  VAMONOS.
  0aca6ff112e7794cd3148cdaea22d1bd--soccer-girls-football-soccer.jpg Argentine-fans.jpg de194ecc0db9ec079cd942da8d82fbcb.jpg 39e36315208f3dc9ec33992924fac462.jpg 19984010_1762055320477351_5499735223209163827_o.jpg
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Komenti im eshte ai i pari poshte videos...

  Perkthimi i komentit: tashti na ngelet te SHPRESOJME.qe te qmendurit apo PSIKOPATET(mendoj ata me flamur),mos ta prishin apo shkaterrojne kete ...NGJARJE SPORTIVE.
  PS: qe neser Airbourne do KOMUNIKOJE me disa te njohur ne nje forum gjerman.
   

Shpërndajeni këtë faqe