Bravo moderatorve

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Hektor12, 17 Apr 2014.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Flm qe hoqet lloj lloj budalliqesh ruse a bullgare se na ndoten temat ku mund te flasim sikur cdo gje rrotullohet rreth sexit.qe ne regjistrim mosi lejoni u lutem
   
  Brilliant likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ku ishin ma kto tema?pse nuk m ke tregu?
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Eeee ishin ca po budalliqe ne sllavisht bullgarisht dhe i hoqen shpejt
   
 4. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  :cool::cool:
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse me ca kishe ... lloj lloj futen pse i pranojne kur skane kombesi shqiptare ... mendoj qe duhet te jete nje nga kriteret kombesia perderisa eshte albforum ...
   
 6. maestroweb

  maestroweb Primus registratum

  do te ken qene robote qe regjistrohen automatikisht dhe postojne ato qe i kan programuar per qellim reklame :)
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe