BREAK-DANCE NE SHQIPERI

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Santuco, 27 Nov 2002.

 1. Santuco

  Santuco Primus registratum

  BREAK-DANCE NE SHQIPERI

  A bohet gjalle ndonje flyer ketej mer amon, kur do mlidhena iher tek amfiteatri ta pastrojme icik ate venin aty, a pelqehet mo breakdance ????dhe mundesisht ndonjeri po me ndihmovi te vej ndonje foto ketu ne albforum, duke bere rap, shkruani njerez
   
 2. Santuco

  Santuco Primus registratum

  Re: BREAK-DANCE NE SHQIPERI

  Pershendes Elen dhe Ilden me Something going on, Nga Bomfunk Mc,s

  Pershedetjeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 3. LOK BABLOKU

  LOK BABLOKU Primus registratum

  Re: BREAK-DANCE NE SHQIPERI

  Bastard Rhyme
  tani je tifoz me Busta Rhyme apo Bombfuk MC´s ?
  Jo per gjo por jane dy gjera qe nuk mund ti perziesh.
  Busta eshte nje Institucion Hip Hop-i
  ndersa BF MC´s jane bastarde nordike dhe majmune.
  ( ah po po qe se te pelqen videoclip e Crack IT prej asaj buces atehere them : nuk eshte e keqe - kam masturbu njehere tu e pa Videoclipin )
   
 4. Santuco

  Santuco Primus registratum

  Re: BREAK-DANCE NE SHQIPERI

  aaadadadasd
   

Shpërndajeni këtë faqe