Buuum!!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Sallaku, 22 Apr 2003.

 1. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Buuum!!

  bum ktu bum ke dera trendafilit i vjen era /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 2. genti

  genti Primus registratum

  Re: buuum

  Domethen ti paske ngrene fasule mbreme. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. hEEbiE_jEEbiEs

  hEEbiE_jEEbiEs Primus registratum

  Re: buuum

  XhinO kam qesh me lot lol!
  HAHAHAHAHAH, dhe akoma vazhdoj te qesh! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: buuum

  Ne kete kategori ekziston nje teme per gjegjezat.Per kete arsye,tema mbyllet ketu!
   

Shpërndajeni këtë faqe