Byrek me mish & byrek me patate

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Albanianrecipes, 9 Jul 2017.

 1. Albanianrecipes

  Albanianrecipes Forumium praecox

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Disa shkruajne qe bukezat apo simitet jane shaqiptare.
  Do te tjere macedonase.
  Do te marre ruse...
  Simide-t jane nga Siria.
   

Shpërndajeni këtë faqe