Ceshte Dashuria ?! ...

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Hektor12, 24 Apr 2014.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS: kshu ESHTE.... jo i thane.

  Naten e mire.....ahhhhhhhhhhhhhhhhh
  16865000_1254232151334107_459735382719346190_n.jpg

  muhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

  tungi DERRA.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju miserabel popull...

  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  Noten...
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum   
  Al-Punk likes this.
 4. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  ndoshta e kemi gabim, mbase keta e kane mire
   
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Nuk është sëmundje mendore, por ndjenjë e krijuar nga natyra, e cila ka si qëllim riprodhimin.
  Mirëpo sot riprodhimi ka ndryshuar, e ka humbur kuptimin, kështu që edhe dashuria e ka humbur kuptimin dhe ka dalë jashtë loje..
  Dashuri sot ka me bollëk vetëm në telenovela... aty u kënaqën njerëzit me dashuri.
  Kështu është ... ata që shkojnë kundër natyrës... do të humbasin çdo gjë... dhe asgjë s'do të ketë kuptim.
   
 6. snatch

  snatch Dictum Factum

  Kur dashuria u be nje komande atehere urrejtja behet nje kenaqesi.
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "personi i duhur te ben te dashurohesh dy here, ne fillim me te e pastaj me veten e saj"
   

Shpërndajeni këtë faqe