cfar rryme muzikore ju pelqen

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga OaSiS, 9 Mar 2008.

 1. OaSiS

  OaSiS Guest

  cfar rryme muzikore ju pelqen

  te gjitha kan shijen e vet
   
 2. ere

  ere Primus registratum

  Re: cfar rryme muzikore ju pelqen

  vet pyete e vet u pergjigje shoku /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 3. OaSiS

  OaSiS Guest

  Re: cfar rryme muzikore ju pelqen

  po un thash mendimin tim ti jep tatn mbase ske nai preferenc kushedi degjon shote galicen :p
   
 4. honey_4you

  honey_4you Primus registratum

  Re: cfar rryme muzikore ju pelqen

  Mua me pelqen me shum muzika orientale dhe instrumentale e leht...
   
  Anasarande likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mua me pelqejne shume rryma muzikesh si psh:
  hard rock,,,,heavy metal,,,,hip-hop,,,,rrap,,,,R&B etj......
   
  Anasarande likes this.
 6. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Brit-pop
   
  Anasarande likes this.
 7. camel

  camel Guest

   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  mua me pelqejne ato qe permendi megi dhe deliriumi.
   
  MegiB likes this.
 9. Andrea Hoxha

  Andrea Hoxha Primus registratum

 10. meemiracom

  meemiracom Primus registratum

  me pelqen me shume pop
   
 11. Mirjan Niço

  Mirjan Niço Primus registratum

  post-punk, post-disco, house, underground, Electronic music, urban contemporary, disco, liquid liquid ******** nga #0 deri te dopio #1!
  The real Rhythm & Blues, blues, rock, hard Rock, John Lee Hooker, Led Zeppelin ****** nga #1 deri te dopio #4!
  romantic music, soul, muzike e lehte Shqiptare, Ritfolk (Lypsari) - (me fund dopio e #5), sandri, minatori ********** nga #5 deri te dopio #6!
  manej serenata, koraoke ali pash tepelena dhe moli qe te fiken llampat........................... (#7+ koef. 35)..............................
   
  ANNAFOREVER likes this.
 12. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Te gjithe kane shijen e vet,e gjithsecili ka te drejten e tij te degjoje muzike,dikush,klasiken,tallava etj...........Mua si rryme me pelqen Hip Hop R&B.
   
  Narkomane likes this.
 13. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Vdes per muziken latine...
   
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  [​IMG] Reaggeton remix :p
   

Shpërndajeni këtë faqe