Cfare ben Kinezi kur bie shi?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Jane, 26 Jan 2007.

 1. Jane

  Jane Primus registratum

  Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  sipas jush? /pf/images/graemlins/booki.gif
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  Laget ose rri poshte çadres /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  jo jo nuk e ke gjet...thellohu
   
 4. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  e le te bjeri /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 6. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  bravooooo... e gjete, po pse nuk durove dhe ca per te dhen prgj
   
 7. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  Kush e gjeti?
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  Ça bo gamori n'diell?
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  ngrofet e Kondre, ngrofet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Cfare ben Kinezi kur bie shi?

  Ban hije.
   
 11. Scorpion

  Scorpion Guest

  Gjeegjeza...

  Ca bejne 17 bjonde para nje diskoje ku eshte shkrua tabela "Ndalohet Nen 18"?
   
 12. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  te marrin me vete edhe ty dhe beheni 18 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
  kam qesh me lot /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
  mos u merzit Skorpe, po t'a ngjeshi /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 14. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  jooooo c'eshte ajo fjale /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  OL. /pf/images/graemlins/kiss.gif

  (iii ca m'ke ba me qesh /pf/images/graemlins/lol.gif)
   
 16. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  blue /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 17. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  Scorpe na thuj zgjidhjen e problemit te bjondeve, s'e perndryshe do besojm ne ate c'ka tha Arco me lart /pf/images/graemlins/laugh.gif!
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Gjeegjeza...

  E ka gjet e ka gjet. /pf/images/graemlins/laugh.gif Pak a shume presin te vije e 18-ta dhe futen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  çfare bejme ne, né mengjes, né dreke dhe ne darke??????
   
 20. maty

  maty Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  marim fryme /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

  P.s ma tregoi vete para /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe