Cfare ben Kinezi kur bie shi?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Jane, 26 Jan 2007.

 1. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  nuk tregohen sekretet e nje shoqeje?
   
 2. maty

  maty Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  moj m and m

  mos u merzit ti!!!
   
 3. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  2 here shah mat per sot !!!
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Gjeegjeza...

  ...edhe akullore edhe çokollate... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. maty

  maty Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  jo vetem cremcokollate
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Gjeegjeza...

  Spara una delle tue. Thuaj nje gjeegjeze jackline e te shtrydhim mendjen... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. maty

  maty Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  io veramente speravo ne sparassi una tu....ok
  po e thirre ajo iken.
  çfare eshte?
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Gjeegjeza...

  Ndonje ndihme ska /pf/images/graemlins/eek.gif

  Zeri... mbase?
   
 9. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Gjeegjeza...

  Qetesia eshte! Po e thire, nuk eshte me qetesi, zhduket /pf/images/graemlins/smile.gif

  E marre nga filmi: "La vita e bella"
   
 10. Jane

  Jane Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  brava
   
 11. maty

  maty Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  IShte e veshtire ne fakt kjo gjegjeza
   
 12. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Gjeegjeza...

  Me vete e ke, por nuk e sheh!

  C'eshte?
   
 13. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Gjeegjeza...

  la passera...?
   
 14. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Gjeegjeza...

  ntsuq!
   
 15. Guest

  Re: Gjeegjeza...

  Ne fakt eshte shume interesante si pyetje dhe si gjeegjeze /pf/images/graemlins/smirk.gif por ja qe paska qene si teme perpara ky "halli kinez".

  Tema mbyllet si perseritese!


  Kinezet kur bie shi - Teme ekzistuese !
   

Shpërndajeni këtë faqe