C'fare ben te ndjehesh me mire?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga eis, 13 Aug 2005.

 1. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  pak kohe me veten...
   
 2. ^Ira^

  ^Ira^ Forumium praecox

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Degjoj muzike.
   
 3. eis

  eis Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Ju falenderoj shume per pergjigjet qe me keni dhene,
  ju pershendes te gjithve!
   
 4. Tan

  Tan Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Shume gjera.
  Ndonjeher muabeti, nje birre e ftohte, muzika sporti, etj etj
   
 5. syndrome

  syndrome Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Me ben te ndjehem me mire kur mbyllem ne dhomen time dhe ve qe te luajne MUSE grupi im i preferuar dhe duke degjuar muse dhe duke pire nje cigare ne pergjithesi me ben te ndjehem me mire.
   
 6. Nightbird

  Nightbird Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Degjoj muzike operistike , lexoj , kendoj , shkruaj , pastroj shtepine..e keshtu me rradhe ....dhe me bejne te ndjehem mire sepse merresh me dicka nuk e harxhon kohen te futesh ne mendime .
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  un bej ***** per tu ndier me mire /pf/images/graemlins/wub.gif
  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 8. Landa

  Landa Forumium praecox

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Kafe, cigare muzike e te qara deri sa te lodhem
   
 9. T[]

  T[] Forumium praecox

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  sex
   
 10. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  sex-i shkon e vjen!
  Kurse dy fjale te ngrohta, ta bejne zemren mal!
   
 11. T[]

  T[] Forumium praecox

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  sex-i shkon e vjen!
  Kurse dy fjale te ngrohta, ta bejne zemren mal!

  [/ QUOTE ]

  dakort pra sex me dy fjale te ngrohta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  ok, kjo mund te pranohet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  dy fjale per pak sex, sepse pa dy fjale nuk ka sex.
   
 13. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Io dovevo fare lo cicerone allora !!!
   
 14. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Prania e AMORES time m'ban me u ni mire /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 15. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Eeeeeeee !!! Deshe me than qe je singell a ???
   
 16. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  UN single?????? /pf/images/graemlins/blush.gif


  mos se po e nin kush e masnej m'padisin /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Io dovevo fare lo cicerone allora !!!

  [/ QUOTE ]
  l'hai fatto allora?
   
 18. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Asgje /pf/images/graemlins/laugh.gif Mbase do ndihesha e qete po mos te kisha tru, ose po te kisha mundesine ta mbyllja me celes sa here qe do doja te ndihesha mire : eh , ai , ai i ka fajet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Kot nuk thone: "e ke trunin ne vend te keq" /pf/images/graemlins/smile.gif
  Me ben te ndihem me mire nje fjale e duhur ne momentin e duhur, nuk e keni idene si ndryshon dhimbja ne ate moment...trasformohet.
   
 20. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  mos deshe te thoje mendjenZevzekja ?Eh, atje me rri tere kohen n'fakt /pf/images/graemlins/lol.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe