C'fare ben te ndjehesh me mire?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga eis, 13 Aug 2005.

 1. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Kur rreth meje kam njerez qe me duan dhe i dua..kjo me ben te ndjehem mire!!

  Kur punet ecin mire...
  Kur ze nje shoqe/shok te mire...
  Kur njerezit e dashur te mi jane mire me shendet.
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Tani do ndihesha shume mire, sikur te merrja nje telefonate...
   
 3. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  osht prish linja!!
   
 4. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  waw: mos deshe te thoje mendjenZevzekja ?Eh, atje me rri tere kohen n'fakt


  une e them shpesh trunin, sepse e shof si dicka me konkrete...mendja eshte me e pergjithshme.
  Hiqe pra nga veni keq /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  zevzekja..tru ka edhe delja...me mire perdor mendjen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  orosh djali. nqs ti e konsideron te njejte trurin e deles dhe ate te njeriut, atehere po te them qe ti ke tru delje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Kur punet ecin ashtu si dua une, atehere ndihem mire. Kur kuptohem me njerezit me te cilet komunikoj dhe shendeti sidomos i atyne qe jane larg meje, pra ne Shqiperi. Kapedan Oroshi e ka shpreh mjaft mire idene.
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  epra edhe un ke gjo jam duke vrojtuar...
  qe shkodranlover edhe Oroshi paskan te njejta ide...
  si ka mundesi??? /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  Na u perputhen idete ne menyre makabre... Mos kujto se jena i njejti person. Thjesht un nuk di mu shpreh bukur si shprehet Oroshi per njat e kopjoj kajhere. /pf/images/graemlins/tonguee.gif Ai do te kete sukses edhe me femra se flet bukur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: C'fare ben te ndjehesh me mire?

  e pra e pe ça suksesi...
  edhe mu qe sfutem kollaj ne xhep me futi, edhe me bo sport /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kur realizoj enderrat e mia,dhe e di se kam prane njerez qe ia vlen te jetosh me to.Ia vlen te duash ato persona qe dua,te jemi dikushi qe tua kaloj rivaleve.
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kur te ndjehem keq apo kur jam nervoz Muzika me ben te ndjehem mir :)
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  Nje Paracetamol..:D
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  nje lule kur me vjen ne mengjes ne krevat....
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Puna kur vete mire. Nje dashuri qe hera heres jep shenje ngjalljeje. Dhe miqte. Miqte e mikeshat jane vetvetiu arsye qe te ben te ndihesh mire.
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  une dy personat e jetes sime me bejne te ndihem alla grande
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sjell ne mend ate...
   
  Sweety el likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  vetwm kjo pergjigje eshte
   
 19. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  familja ime dhe te arrij ate cka kam dasht tbej gjithmone
   
 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Gjithcka qe me ben te ndihem mire,nese sjam ne forme te takoj a te flas me kend,shikoj filma me humor,degjoj muzike,pikturoj,gjithcka qe pelqej e jam ne forme te bej ne ate moment.
   

Shpërndajeni këtë faqe