C'fare ben te ndjehesh me mire?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga eis, 13 Aug 2005.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje fjale, nje psheretime dhe nje pyetje...
   
 2. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  nje pergjigje pozitive qe e pres me padurim
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Veç muzika mban t'lumtur nothing als!
   
 4. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Cuno, si ecen kjo bote keshtu? Ehhhh...!!

  Per temen nje apple martini :skip:
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  C't'i besh. Kur u ndane keto na rane. :)
  (tema) uji.
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjumi...
  une thashe se po flija. Tani e vura re qe qenkam zgjuar :)
  Naten!!
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po mire jam nuk qahem per momentin ....
   
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  ndoshta mund te duket pak e cuditshme, por mua ne momente te tilla me ben te ndihem mire vetja ime. kerkoj qetesine dhe largohem nga gjithcka e zhurmshme, per te kthjelluar mendimet e per te kuptuar cila do ishte zgjidhja me e mire per mua ndaj problemit ne fjale.
   
 9. Pupa_Jojo

  Pupa_Jojo Forumium praecox

  Te jem mir me shendet :)
   
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Gjithcka qe m rrethon!
   
  Airbourne likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ndjehem <mire> kur PROSTITUTAT skiptare sulmojne AdemGashin.

  Ose BYTHSHKERDHYMAT nga albania dhe GOVNAT e Kosoves.

  Por Mesues Gashi me KURVAT eshte Axhami.

  Te me pyesi MUA se si FUNKSIONON.

  uauhhhhhhhhhhhhhhhhh
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur DEGJOJ dhe SHIKOJ.....

  ARTISTE.
  Me flluska jam mesuar.
  Sa MIRE....KSHU.
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ndonese te shprehurit "i bie", kur ia nis nje shkrimi, tingellon keq, une I BIE. I BIE pianos qe kam te instaluar si app ne iPhone...
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ja te kqyrim sherihatin.......hmmmmmmmm
  Me qfar fillon C-ja me K....c???
  Me Q mor vulehumbur, ose sipas psikologjise...
  Qesh me gjithë zemër.Kur qesh, lëshohen hormonet e lumturisë, të cilat sigurojnë optimizëm të ri.
  KONKRETISHT ose me DREJTE....

  Bossët e zgjuar janë të vetëdijshëm për ndikimin e ndjenjës dhe të efektivitetit të muzikës.
  FAZIT....te pashkolle,te varfer por me....................TRADITA.
  BRILIANTE.
   

Shpërndajeni këtë faqe