Cfare doni te hani?

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Bukuroshja, 23 Oct 2004.

 1. dr love

  dr love Locus omnem


  jo nuk me pelqen shume mishi...jam tmerruar kur kam pare lepur te rrjepur..dhe s'kam futur ne goje me mish te eger.Mu duk si mace..iiii macet i kam tmerr...i kam fobi.
   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Vetem kam degjuar per kulac misri dhe s'e kam provuar asnjehere. Ne mend mbaj ate gruri. Kur isha i vogel me binte kofsha me pak mish te bardhe. Eh... c'kohe ishin ato...
  Ti e gatuan? Si te del?
   
  dr love likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Por te mendosh(jo per te ta shpifur ty e) ka qe hane gjarper, minj, bubureca etj. Keto ma shpifin mua.
  Po mish te bute ha?
   
  dr love likes this.
 4. dr love

  dr love Locus omnem


  Shum i mire..kulacin e bej vete.me sode..veze..kos..
  E bej edhe me pule kur me vete mendja..
   
  joetisti_ likes this.
 5. dr love

  dr love Locus omnem


  vetem fileto pule..sjam shume hamese.
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  A del i mire me pule jo deti? Me tha nena te ma bente ashtu nje tani afer, por kur s'ishte me pule apo gjel deti, s'e desha. Thua te dale edhe ashtu i mire? T'i them te ma beje?
   
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  shum e mire del.po duhet pule fshati..se edhe te brendshmet i kan me te shijshme..
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Rrofsh dr love. Me dhe lajm te mire :)

  Por, a gjen ne kete kohe pule apo gjel deti ne treg? Mbase jo te gjalle por ne frigorifer?
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  pul fshati ka ku te duash..po ju keni ...frigo Driza atje me duket..edhe mish struci ka..cte duash gjen ne kte kohe.mjafton deshira.
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Qenke e mireinforumuar. Ashtu mendova edhe une. Pra po e blej deti. Vec ne mos e kane cmimin ne qiell.

  tullumba.
   
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  informacioni eshte pushtet Joetist
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  oktapod.
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sallate me damote desha sot me ka shku mendja ...:D
   
  dr love and joetisti_ like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  qershi.
   
 15. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Asgje... :confused:
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Petulla.
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Gulash me kobasica ...
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  asgje
   
 19. Sinner

  Sinner Gentleman

  patellxhana te mbushur
   
  joetisti_ and dr love like this.
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  ne kte ore?
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe