Cfare hengret per dreke???

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Ema, 4 Nov 2002.

 1. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Cfare hengret per dreke???

  sot per drek kom honger Peshk te zim me limon dhe extra vergine crudo /pf/images/graemlins/smile.gif


  PS: o tedo mos na boj guzuli me bamjet ti re mizerje /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 2. the_teacher

  the_teacher Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Makarona me mozzarella cheese e nej pepsi
   
 3. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  o tedo e paske keq me taratorin ti mo lal vetem taratora hake.sa per bamjet ah sa me ka shkuar mendja kendej nga italia s'ka hic. :cry:
   
 4. pussykat

  pussykat Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Kurse sot aman e djele 8 qershor hongra stir fry po skisha oriz kshu qe e bera vetem me copa pule zuchini dhe kerpudha dhe gjithashtu hongra si tip patatesh te ziera po te vogla aman jo to mdhoja edhe broccoli te ziera.Ene i got uje te modhe nga mrapa.
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Trendy o gjoja mo e Lehte qe mund te haet ne oren 11 t notes ose n 2 te drekes pa te krijuar Probleme ne Stomak ...Sa per bamjet do vish n shqiperi ene do hash sa te shqepesh , sidomos kur del ene shalqini ene shalqi ene bomje Nona vet cere t hash ...
   
 6. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  O TEDO AMAN ORE SE ESHTE KOH DREKE DHE UNE S'KAM NGRENE AKOMA SE KAM PUNE DHE TI ME THUA KESHTU GJERASH.BOBOBO KY CA PASKA QENE.LUM SI TI QE HA ASHTU GJONASH. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Trendy un kom per borxh t rri ene tere dites pa honger nese jom rrugve po ama kur shkoj n shpi i futem frigoriferit ene nomin e zi i qis ... Masnej cere faji kom un mi shko ke sufllaqja qe shko perhere ene kerkoji Tarator . Ose nai Tasqebab...
   
 8. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  tedo shkova po po bamje s'kishte gje.taratorin e bej vete ne shtepi po si shperblim hengra japrak ose dollma nuk e di si i quan ti. /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe une rri gjithe diten pa ngrene po aman kur shef ca se ca shkruajne neper forume se ca hane na vjen kizili se une jam nepsllie e madhe. :wave: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Atehere te Sugjeroj kete gje . Sa here qe momja jote bo nai gjo t mire n shpi boji nga nje fotografi te gjitha asortimenteve dhe nese shkon ne restorante beju foto . Kur te vjen Zili dhe i shikon Ketu atehere hap fotot dhe ja u kenaqe dhe u ngope ...
   
 10. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  jo ore qe te me filloi me keq nepsi mua e?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Epo skam ca te bej atehere ... Shif me sy e Plas me zemer thote Populli ne Rastin tend Plas me Stomakun ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  s'ke turp s'ke cun i keq. /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Po pra e di . Sje as e Para as e Fundit qe me thua Cun i keq Mistrec maskara . Si nuk thane njehere sa Cun i mire cun i edukuar me kulture etc . Hajt ska gjo i ka kto gjera kjo Bote MIzore ... Por Une prape receta per te gatuar do ju shkruaj sa here te me kujtohen Tamam...
   
 14. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  un skam ngrene akoma sot, por do iki te haj nje cik meksikançe,
  -B
   
 15. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  o Tedi u ofendove ti?! shiko se shaka po beja.papapa si i ngel hatri cunava te sotshem s'guxon njeriu as te bej nje shaka.sido qe te jete :goofy: /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe na shkruaj receta se ne ketej s'dime me gatuar.vetem mo na jep receta ma bamje /pf/images/graemlins/laugh.gif aman se s'krmi ku ti gjejme. :kiss:
   
 16. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Une per vete do ia fus nje fasul :)
   
 17. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  makarona me salce me kerpudha.mish pule ne furre dhe sallate.
   
 18. mostro

  mostro Putraku

  Re: Cfare hengret per dreke???

  :cry: S'kam hanger gja iç dhe po me dhem fort barku :cry: here here me vjen ne mend ajo poezia
  -nene dua buke
  dhe nena hesht
  -nene kam ftofte etj etj..
  per te ardh keq jam bo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Cfare hengret per dreke???

  putraku me rafte pika mua qe s'ke ngrene gje ti.po me bejne zorret mua demostrate ne vend teje. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Cfare hengret per dreke???

  Edhe une si puna Putrakut, lesh me qime hengra per drek.

  Thuaj kush e vret mendien per ne, na rroft ALbforumi qe te qahemi i cik.

  Ps. Putrako, a hec noji cik ky stili e? Jo se tu nejt pa honger jena bo elegonta te mdhej dhe po ta shuanim urin me noji gjo tjeter do ishte ma mire akoma. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe