Cfare I pelqen Beyonce te haje ! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Genny, 3 Oct 2014.

?

A do ta Provoni?

 1. Po

  2 vote(s)
  66.7%
 2. Jo

  2 vote(s)
  66.7%
Multiple votes are allowed.
 1. Genny

  Genny Primus registratum

  Kengetarja e Famshme Amerikane Béyonce e njohur per linjat e mrekullueshme Trupore ka dhene sekretin e saj ! Gjate nje Interviste ne "Sipery Show" Béyonce tha se cfare ha qe ka nje trup perfekt pa Dhjamra ! "Per mengjes sallat frutash , per dreke karrota ose portokall , per darke biftek te pa pjekur mire , me kripe por pa vaj te shoqeruar me leng frutash" Ja pra e thjeshte dhe praktiket ![​IMG]
  [​IMG]
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  I pelqejn trangujt dhe karrotat.... Pffff cna intereson qa ha ajo.
   
 3. Genny

  Genny Primus registratum

  Un thjesht po jap receten ;)
   
  scadarsko likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Misra te pjekur ha ajo?
   
  scadarsko likes this.
 5. Genny

  Genny Primus registratum

  Hahahahah po sigurisht nga ora 11 deri ne 3 te nates ate pun ben :p
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mire ma shoku vazhdo ti je ok Nuk jam kunder teje... Thjesht deshta me kriju pak humor
   
  Genny likes this.

Shpërndajeni këtë faqe