Cfare ju ka bere pershtypje sot?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 13 Mar 2016.

1. katsune

katsune cherry blossom

nje gjuhe qe vetem 2 persona ne bote njohin, dhe keta dy persona nuk i flasin njeri tjetrit...c'gje e trishte... (kushedi ndoshta ne kete moment qe po shkruaj, ata mund te jene duke u pajtuar)

tropojanja likes this.
  2. Dreamer

Dreamer Under the Dome

Ky xhirimi ktu me beri shume pershtypje

3. Monroe

Monroe Valoris scriptorum

Qe ste lejn me flet gjum as mgjes as drek e as dark -.-

4. gurax

gurax Pan ignoramus

Kjo levizja aeronautike "barrel roll". Levizja fillon ne min 0:47 heren e pare ngadale, dhe ne 1:16 behet per here te dyte shume me shpejt.

Degjojme se sa joprofesionale dhe e rrezikshme eshte kjo levizje, e njejta levizje qe po fillon te behet "vallja e mirseardhjes" e Su-27 te marines sa here qe takojne C-135 spiune.

Dhe po mendoja: "Si eshte e tmerrshme dhe super e rrezikshme per pilotet profesioniste ushtarake kjo manover te cilen dukshem e ben si nje loje nje femije 5 vjec?"

5. katsune

katsune cherry blossom

Pjeset perberese te kompjuterave Mac kane cmime vertet te ekzagjeruara. Kjo eshte hera e dyte qe me prishet karikuesi i baterise (per fajin tim, e pranoj. Akoma nuk zura mend qe duhet ta perdor me kujdes) dhe tani me duhet perseri te gjej nje tjeter. :/

6. katsune

katsune cherry blossom

Femijet jane te cliruar nga emocionet e frikes, si pasoje e mungeses se eksperiences dhe te menduarit shume qe jane te theksuar tek te rriturit. Prandaj femijet jane nje force e natyres me potenciale madheshtore. :)

gurax likes this.
  7. gurax

gurax Pan ignoramus

Nje shoku im kur e pa kete tha: "Kjo goca e ka babin me nje avion te vogel civil me helika. Une kur isha i vogel e kisha babin me biciklete dhe ne moshen e ksaj goces beja spektakel, por me biciklete. Kam zbritur me biciklete nga maja e piramides ke Lana."

:D

Airbourne and katsune like this.
  8. katsune

katsune cherry blossom

Pothuajse e njejta gje eshte ne fakt, nga kendveshtrimi i femijes. :D nese do e kishin babin nje akrobat te cirkut, do mesonin te fluturonin. Mire e ka shoku. :)

Airbourne and gurax like this.
  9. Airbourne

Airbourne Papirus rex

Ilaci Acid Ibandron qe nuk e kam te qarte se per cfare lloje semundjeje perdoret?

10. katsune

katsune cherry blossom

Per te parandaluar perkeqesimin e semundjeve te kockave.

Airbourne likes this.
  11. Hope

Hope dans ton coeur

Votimet sot ktu UK me nejt ne EU ose me dal un ë bana temen votova out

12. Airbourne

Airbourne Papirus rex

Faleminderit per sqarimin.Ndersa mediat shqiptare si ne shumicen e rasteve, japin lajme pa i ditur kronikat e ngjarjeve.

13. katsune

katsune cherry blossom

eshte nxehur aq shume kompjuteri nga vapa (dhe kam vetem 1 ore qe e perdor) sa qe ben c't'i thote "truri" kot pas koti, e jo cfare i diktoj une.

joetisti_ likes this.
  14. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

haha. Po ti nuk i jap akullore kompjuterit ? :)

I imi eshte rehat, cfare i them une ben :D
    fiku. Kisha pershtypjen se kishte ca fiq akoma te pjekur... e nuk gjeta :(

katsune and Dreamer like this.
  15. katsune

katsune cherry blossom

ahahah kam akullore me luleshtrydhe ne fakt. si s'me vajti mendja. :) rrofte forumi!

joetisti_ likes this.
  16. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

ky i imi i do me nektarina, akullore nektarine. Vdes! :D

(tema) edhe nje vajze qe me shihte me bishtat e syrit... me beri. C'te donte?! Thashe t'i thoja se nuk kuptoj 'sysh', vetem 'gojash'...

katsune likes this.
  17. katsune

katsune cherry blossom

u sigurove qe nuk ishte strabike vajza? :p

joetisti_ and Solaris like this.
  18. Solaris

Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

Hahahahahahaha broken...

joetisti_ likes this.
  19. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

strabike?
    S'e pyeta. Po te dinte 'gojash' do t'i thoja: syte e tu flasin shqip apo... ?
    po ti moj, vetem me broken qesh. Une po bej si majmun cirku ketu, edhe askush nuk qesh :(

katsune likes this.
  20. Solaris

Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

Mos e vendos në dyshim. Po jam në rolin e audiences tani... Hahaha.
    Joetisti shpresoj të jesh mirë!

joetisti_ and katsune like this.

Shpërndajeni këtë faqe