Cfare ju ka bere pershtypje sot?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 13 Mar 2016.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk eshte se me ka bere vec sot por ka kohe,kane stolisur njerzit ketej ballkonet qe ne mesin e Nentorit.
  Sa vjen akoma e me heret vendosin zbukurimet e festave.
   
  Airbourne likes this.
 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Me beri pershtypje kjo video...
  Te gjitha kenget me te bukura qe degjojme ne Amerike e Angli qe nga vitet 90 e deri më sot, jane te importuara nga Suedia, nga kompozitore e producente suedeze.
  Pra Suedia ben muziken, kurse amerikanet e anglezet kapardisen ne skena, e marrin famen.

   
  Airbourne likes this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Christkindelsmarkt_Baum.jpg Christkindelsmarkt_geschichte.jpg Christkindelsmarkt_Stand.jpg csm_Eislaufarena_13_6fa0c48ec4.jpg Gluehwein-header.jpg
   
  Artin likes this.
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Qe kisha kohe pa hyre ketej...............
   
 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Me beri pershtypje Lisa qe e pashe pas kaq kohesh...
  Te krijohet nje ndjesi e mire kur sheh njerez qe nuk e harrojne shtepine...
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cfar m`boni mu pershtypje!!!!

  Do ktheshesh ne iher ne albanistan?
  No Basta.....vetem per controllo.....lol
  PS: do kllufa meren me piron e epirus,apo me i bo qefin vetes.
  Noten e mire.
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Per pak sherri i para nje ore,ngrihen njerzit me nerva dhe perplasen kot me te tjeret qe su kane faj.
  Le pale nga humori i tyre i keq u prishin edhe humorin te tjereve.

  Si u mbajta,se po e shikoja nje here kshu..:mad:
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kishte datelindjen nje femer gjermane te shtunen dhe jubileum, me kete rast gatoi gulash,ndersa njerit EXTRA para se ta kullufisnin gjinja, i mbushi nje pjate hermetike.Dhe ky personi u ndodh ngushte dhe i tha: ma ke bo borxh mbas shishes me vere(do vite me perpara....dhe ca flamurtare hapen dhembet),plus dhe gatim!!!!!Sot ne darke je e ftuar per nje kafe por jo ne club.... brenda mureve te kulles.
  Dakord ajo....sepse e njef shume mire ket personin....kompleterisht.
  Chapeau.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nuk thane por vane dy njesi speciale te Kines ne Siri.Emertohen....Tigrat e Siberise dhe Tigrat e nates.Nuk jane nga forca speciale qe humbin pa lene gjurme ne Angli nga trojet me flamur.Detyra e tyre eshte: qe kopuket kineze ti VARROSIN ne Siri para se te kthehen ne Kine.Dhe po u kthyen ne Kine,nuk ju japin qertifikata per veterane lufte,por i ASGJESOJNE me PLUMB prapa kryeve....e para kjo.
  E dyta: ne Rusi stadiumet jane FANTASTIKE per kampionatin boteror,sepse ne Rusi punojne.Fotot MAHNITESE mund ti kqyrni pa bere pompozitete tek Fifa.com.
  Me rane ne SY....ai i Leningradit(apo si quhet sot) dhe ai i Kaliningradit per INFRASTRUKTURE apo MOSAIK in the ........RRUGE.
  E fundit: sot mbremja do jete relaksuese dhe TEJET e KENAQSHME.
  AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
  2922571_big-lnd.jpg 2922555_big-lnd.jpg
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tu pa nje tarot apo disa karta letrash ene....ishte TEJET impresionuese.
  Pyetja u shtronte: zgjidhni nji leter dhe do merrni pergjigje se cila eshte ajo qe ju mendonit.
  Pa prekur qelularin.Heren e pare me njonen ose uleses afer meje,pa e bere me fjale doli ...FIKS.
  ajo: paskemi pasur te njejtin mendim.
  Une jam skeptik-pergjigja.
  Po e provoj perseri....zgjodha fantin Spathi.
  Perseri......FIKS.
  Se kuptoj e pyeta ...mirekuptuesen.
  Ca gjera nuk shpjegohen,por mos e lodh trunin.
  Naten e mire.
   
 11. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Bora dhe shiu....
  Kur dola nga shtëpia, po binte borë...e kishte zbardhur vendin.
  Kur shkova në qytet, po binte shi...
  Edhe borë edhe shi s'kisha parë ndonjëherë....
   
 12. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Më në fund hyri edhe ky forum në shinat e anglishtes....
  Dy anëtarë ka këtu dhe shkruajnë anglisht... pa le të ishin nja 10-15 :p
   
  Last edited: 7 Dec 2017

Shpërndajeni këtë faqe