Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nje angleze po u vinte nje er omg
   
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  FB_IMG_1440716816826.jpg

  Hahhahahhahahahahahhahaha
   
  Hope, Balahk and Dreamer like this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Fakti qe u zgjuam pa shi sot. :wub:
   
  Hope likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Akoma nuk kam qeshur.
   
 5. Aki

  Aki Paint It Black

  @Lisa hajde ktu perkdhele ca ardin se i duhet te qeshe :p
   
  Lisa likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ehh...sapo e bera porositem kafete tani..:D
  Kush do kafe?:p
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Me fal po kishte trafic u vonava icik :p
   
  Balahk likes this.
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  Paske ba zmr gur :p
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  kete foton e bera para pak ditesh...por te shikoje live veshtrimin e perqendruar te maces dhe bishtin e saj qe tundej nga padurimi dhe kureshtja per te pare nje peshk te sapokapur ishte akoma me bukur sesa ne foto :)

  [​IMG]
   
  Dreamer, Balahk and Lisa like this.
 10. Aki

  Aki Paint It Black

  FB_IMG_1441111545513.jpg
   
  Lisa and katsune like this.
 11. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  [​IMG]Fikun Gjino Fikun :p
   
  Almaa'95 and Aki like this.
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Asgje.... :(
   
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ku di une,te shoh c'me sjell dita ne vazhdim.
   
 14. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  vetem ti me ben te buzeqesh.....kshu qe me ligj treshi akoma skam qesh

  ca dreqin po pret?!
   
 15. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Zakonisht nuk pres nga njeri. Qesh! Ndonjehere se dua, ndonjehere se duhet. Por, qesh gjithmone!

  Tani pshm po qesh per faktin se duhet te jap llogari kur mungoj :D me plq.
   
  Balahk likes this.
 16. Aki

  Aki Paint It Black

 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  skam qeshur ende....
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

  Iiii po si moj, nje cik turp nuk te vjen? :p

  Une po qesh me serialin Friends :)
   
 19. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  sot e paskam me pertes..
   
 20. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Mbesa...
   

Shpërndajeni këtë faqe