Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

 2. katsune

  katsune cherry blossom

  me vjen per te qeshur me macen sepse kur shikon dicka per te ngrene apo per te pire qe e ben kurioze dhe afrohet ta nuhase, por duke e nuhatur kupton qe nuk i pelqen, ngre dhe shkund njeren nga putrat e perparme si refleks ndoshta, a thua se e ka prekur dhe do ta largoje nga vetja. tani sapo e beri me nje gote te mbushur coca-cola. :D
   
  Hope likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nuk po qesh po tregoj seriozitet te filxhani i kafese
   
 4. klea

  klea Ad Maiora

   
  gurax and tropojanja like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dicka e nisur qe sja dija fundin por u bitis mrekulli
   
  tropojanja likes this.
 6. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  "Emrin me te goditur Fashizmi do e kishte Korporatizem sepse eshte shkrirja e shtetit me fuqine e korporatave."

  -- Benito Mussolini
   
  Dreamer, Airbourne and klea like this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpg
   
  Hektor12 and Jamie like this.
 8. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  :hidhu::bang::hidhu:
   
  Rimseb10 and Hope like this.
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  O xhemile si i bohet per ket kapelen a bejm dot nai klering.
   
 10. katsune

  katsune cherry blossom

  :D

   
  Dreamer and gurax like this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  [​IMG]

  Kjo e verteta siper
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  ose kjo ...
  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpg
   
  Dreamer and klea like this.
 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Prania e dikujt ..
   
  joetisti_ and klea like this.
 17. katsune

  katsune cherry blossom

 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Je DJALE BRILIANT....dhe nuk kam GABUAR......ASPAK.

  Tashti me HUNGARINE.
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje milingone. Dihet qe ato kane marredhenie simbiotike me pemet(shegen ne kete rast) dhe me kafshoi te gishti e s'me leshonte. Mezi e permenda dhe kuptoi qe jam i zoti i sheges :) Keshtu qe harkoi pak trupin sa e kapen gishtat e mi dhe e hoqa :p (keshtu m'u duk)
   
  Dreamer and katsune like this.
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne mire je ti?
  Shtyhet....akoma jo 100% fit....ckemi knej nga fshati iher?
  Thone qe ne te dy.....e kupton besoj?
  Jo gjo skuptoj une,po me cfar sebepi apo shkaku llapin?
  Sepse pija kafen nga filxhani jot!
  Ne pushim do e shikosh pergjigjen....qe do marrin!
  Harrova ne pushimin e madh por mu kujtua ne te voglin.
  X-ja....hajde ta puth pak faqen.
  airbourne du bist mein sorgen Kind.
  Ich mag DICH auch dhe neser ke nje puthje tjeter tek faqja e djathte se i ngelet hatri te majtes,apo keni kundershtim juve te tjeret???
  Vetem qeshi,ja bona me sy dhe kur po iknim i thashe: keshtu veprohet ne raste <akute>.
  Danke airbourne.
  Diten e mbare.
   
  Dreamer and katsune like this.

Shpërndajeni këtë faqe