Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Profili ime,,Kisha kohe pa hyre e ta lexoja nga fillimi deri ne fund..:D
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me siguri fillimi ishte me i bukur,ndaj te paska bere per te qeshur :D
   
  Lisa likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te qeshuren e kam me lek.
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ne fakt nuk po qesh
   
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Roja e parkingut :p do bakshish dhe ai qe me mjes:D
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe ti qe e ke doren e gjate,e mos i kesh dhene te gjitha cke pasur :D
   
  Lisa likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po jepja edhe ai e do i kafe
   
  Lisa likes this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po me ja dhashe :p
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ashtu te lumte
   
  Lisa likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te vij une roje parkingu se qenka me leverdi?
   
  Hektor12 likes this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mir shpirti po jo chit chat tema :D
   
  Balahk likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po njashtu eshte apo gaboj per pune chat diskutohet ketej
   
 13. katsune

  katsune cherry blossom

  kjo koha e bukur sot...diell, freski dhe qetesi... kohe ideale per te lexuar ndonje liber te bukur ne natyre :)
   
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Buzqeshje e thyer lum si ti ketej zymte shume
   
 15. katsune

  katsune cherry blossom

  edhe ketej keshtu nisi mengjesi Hektor, por me vone doli dielli... :)
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ketu ska ndermend me dale... keshtu qe spo qeshim
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  e bukur foto profilit:)

  Tema: Eh,kam thene dua lek kur te qesh;)
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

  me e bukur akoma ishte live :)

  e pse do leke kur te qeshesh?
   
  Balahk likes this.
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Se qesh ralle :p
  ke naj lek te hedhesh?
  Edhe euro po pate,s'them gje une ;):D
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Merr paund se me mire
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe