Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  @Aki dhe @Mystique

  [​IMG]


  Keshtu te shoh une kur ti me behesh nje me librin :p
   
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahhahaha
  Te dua :p
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p kësaj i thënë të mendosh dhe për natyrën.
  Një shembull që të bën më pak egoist.

  FB_IMG_1502793040572.jpg
   
 4. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  [​IMG]
   
  Rider Thug likes this.
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nje video ,e nje vajze te vogel 4 vjece besoj se mund te ishte e cila po shikonte nje filem me dinosaurin . Teksa e shikonte ajo fytyra e saj me ato faqet roze e mbuzet e mbledhura ,me syte e mbushura me lote ngaqe dinosauri kishte humbur dhe po kerkonte mamin.
  Dhe nje tjeter video te femijeve qe takonin babane e tyre mbase shume vitesh .
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 7. Aki

  Aki Paint It Black

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 10. Rider Thug

  Rider Thug Primus registratum

  TinkerBell hugs :p
   
 11. Johana

  Johana Forumium praecox

  Ujku qimen e nderron por zakonins'e harron.

  JC
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  SHKOLLIM.......INJORANTER me flamur.  Qe thua TI.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Arbeni...KETO i DINTE me....VREMENA.  KSHU...BACIL komb.

  PS...me vjen keq per prostitutat tip coole und ficki.
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Njeri në pune, që ulet në tavolinën time kur kemi pushim. Është njeri i rregullt në përgjithësi, nuk bën zhurmë, dëgjon muzikë me kufje, po edhe kur flet, flet me zë të ulët.

  Ha bukë me thikë e pirun, por ka nje zakon që lëpin gishtat duke ngrënë. I lëpin majat e gishtave shumë shpesh. Nuk është se ka gjë nëpër gishta, por e ka ves.

  Te vret syrin kur e shikon, por çdo njeri e ka nga një ves. Më mirë ky qe lepin gishtat, se sa disa që flasin duke bërtitur.
   

Shpërndajeni këtë faqe