Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

  kot pyeta ne fakt se m'u duk e cuditshme ajo qe shkruajte, por ne pergjithesi s'me pelqen te flas per parate...e bej vetem kur jam e detyruar ose e gjykoj te nevojshme :)
   
  Hektor12 and Balahk like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe une ta shpjegova,nga qe qeshja ralle perdora metafor.

  Une nuk merzitem,flas gjith diten per leket:p
   
  Lisa and Hektor12 like this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  A monster that comes for knowledge...so cute ^_^
  FB_IMG_1441839334908.jpg
   
 4. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Sms e sapoardhur ne whatsapp.:)
   
 5. katsune

  katsune cherry blossom

  Nje qen si lessie te parku qe nuk me la rehat nje sekond, donte vetem te lozte. Une i hidhja shkopin, ai vraponte ma sillte dhe priste t'ia hidhja prape. Shyqyr qe iku tani, se ishte dhe llafazan i madh..ham ham gjate gjithe kohes, me shurdhoi :)
   
  Balahk and Hope like this.
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Ameliè, Lisa and Solaris like this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  My self:D
   
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Oh sot buzëqesha sepse pashë rrugës një njeri që ngjante si , Babbo Natale.... :eek:, :dashuri:.
   
  Balahk likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Sikur..Ta kisha pare dhe une :p
   
  Solaris likes this.
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahaha andej nga gjimnazi ekonomik, profesionalja e pashë. Por që ngjante tmerrësisht shumë.
  Jam habitur , por edhe më lindi një ndjesi të mirë.
   
  Lisa and Balahk like this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nje person special i zemer time,me beri te buzeqeshja embel:)
  me qe ra fjala,e puth shume :)
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe nga veshja Ngjante?
   
 13. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Struga, Oheri, Shen Naum, Tushemisht....
   
  Balahk, Lisa and Aki like this.
 14. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Nje shok i imi qe i ka batutat gati fet e fet:D
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sikur njeriu buzqesh vetem nje her tvetme ndit e keni bo ket temen
   
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Një "Carabinier"
   
  tropojanja likes this.
 17. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Mesazhet ktu n forum.
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

 19. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Duke qene se jemi popull i vuajtur, 1 here do ishte mrekulli.
   
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ke te drejte se ktu buzqeshja vjen me zor duke i shtir. E kan mir disa i 3 fletsh edhe rahat gjendja
   
  Ameliè likes this.

Shpërndajeni këtë faqe