Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  X factor me lot
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Plot gjera :D
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Perveq se tdashurit
   
 4. katsune

  katsune cherry blossom

 5. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Keshtu ca speca te mbushur me gjize, oj nene.
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahaha .Ky postimi siper.
   
  Dreamer likes this.
 8. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Prania e dikujt me SMS e vazhdueshme: "Si je? ":)
   
 9. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  pyetja e dikujt qe ne pike te sabahut - perse ky block ne viber?
  ehhhhh pse pse hajt ta gjesh pse-ne
   
  Balahk likes this.
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Mesazhi ktu n forum nga nje shoqe e imja. Jamie
  E puthii folttt
   
  Jamie likes this.
 11. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  nje artikull interesant mbi selvijet
   
 12. Aki

  Aki Paint It Black

  Dhe broken_smile do buzeqeshe me kete e di :p

  FB_IMG_1442400715654.jpg
   
  Lisa likes this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  e paske nisur diten mbare sot,me buzeqeshje/qeshje :)
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hic asgje,pushim sot.
   
 15. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Mbesa qe po meson ngjyrat....:)
   
  Balahk likes this.
 16. katsune

  katsune cherry blossom

  hahahah Aki, e mbaj mend shume mire kete skenen :D sheldon ishte hera e pare qe po bente nje dhurate per krishtlindjet, dhe donte qe dhurata e tij te ishte po aq me vlere sa dhurata qe do i jepnin, keshtu qe per pennyn kishte blere disa shporteza me kozmetike te madhesive te ndryshme...dhe ne baze te dhurates se pennys ai me pas do vendoste cilen nga keto shporteza do i jepte penny-t. por kur pa shamine e leonard nimoy, nga emocioni i madh i mori te tera shportat dhe ia dha penny-t e prape nuk e vleresoi ne lartesine e duhur dhuraten e tij ne krahasim me ate te penny-t. madje edhe e perqafoi :p
   
  Aki likes this.
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  Po lexoja Ameliè tani e me beri te qesh :)
   
  Lisa likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mistrece :p
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahahah :)
   
  Lisa likes this.
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Tani po qe qeshe besoj :)
   

Shpërndajeni këtë faqe