Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Ok....me beri te qesh Lisa qe me beri quote e me komentoi :p
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Pa he pra se mendova se me vajti mundi kot lool ;)
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Si te shkoka mundi kot ty me tere ate pozitivitet dhe energji qe sjell ne forum, i ben te gjithe te buzqeshin ^_^
   
  Lisa likes this.
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  WAW..flm e dashur :)
  Tani u skuqa :oops::oops::oops:
   
 5. Aki

  Aki Paint It Black

  Ehh mire sme paska shkuar mundi kot :p
   
  Lisa likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looool :p
  Hugs dhe mos dil me nga temat :p lol
   
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  nje vizatim qe posa pash :D

  [​IMG]
   
  gurax and Balahk like this.
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  10176079_710017445708745_488757451392703289_n.jpg Femrat jane te rrezikshme :p:p lool
   
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  12036574_1052178291472972_412635874580126028_n.jpg Loool..:p:p
   
  Dreamer and Balahk like this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po e vret,po e mbyt
  mos qesh me krimin ;)
   
  Lisa likes this.
 11. Aki

  Aki Paint It Black


  nuk vdesin se jane vampire ato, kjo njera qe e ka kapur per fyti i ka rreth 500 vjet dmth ajo tjetra eshte 'vampireshe' taze qe kjo vete e shnderroi ne vampir :p
   
  Lisa and Balahk like this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Sa shume filma shikon :)

  Une fola per foton:p
   
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Bahhh te gjej nje foto filmi e mos te dije @Aki najn :p:p
   
  Aki likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Fun_Click-wallpaper-10211833.jpg
   
  gurax and Balahk like this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hic te qeshur sot,zymet fare :ninxha:
   
  Lisa and Solaris like this.
 16. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  nje sms qe ne mengjes.....lol
   
 17. katsune

  katsune cherry blossom

  [​IMG]
   
  Balahk likes this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Me beri edhe mua te buzeqesh :)

  Do ma japesh mua kete macen?:p
  sa e madhe qenka,sikur paska ngren te gjith mijt e lagjes :p:p:D
   
 19. katsune

  katsune cherry blossom

  me vjen keq, nuk ndahet nga une :)
   
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nje dite e dua??
   

Shpërndajeni këtë faqe