''Cfare ju pelqen tek une?''

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 28 Feb 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me shkoi mendja per nje loje,,ja:ti me tregon qfare mendon per mua dhe anetari tjeter ben te njejten gje me ty...
  :p
   
 2. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  ...qe je goc çapkene :)
   
  MegiB likes this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  PLANETARE :p
   
 4. Ian

  Ian amos

  Mendoj se Megi eshte vajze e zgjuar dhe e mire dhe e di cfare do nga jeta... keshtu qe ne ta ardhmen do behet me e mire.... dhe do luaje me shume "lojra"
   
  MegiB likes this.
 5. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  .....patriot :p
   
  MegiB likes this.
 6. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  e shkathet
   
  MegiB likes this.
 7. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  aktive[​IMG]
   
  MegiB likes this.
 8. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  ene ti sje keq jo :p super aktive :)
   
  MegiB likes this.
 9. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  po me mendu per veten lejohet :p
   
 10. Ian

  Ian amos

  Akulli blu Element shume i rralle...[​IMG]
   
  MegiB likes this.
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  nncncncncccc,,,hajde tashi mos e prishni rregullin,next do
  shkruaje per mua :p
   
 12. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  ti je cupçke simpatike :), e zgjuar, po ma mer mendja e lezetshme edhe zemer mire :)
   
  kacurrelsja..., Sweety el and Megg like this.
 13. Ian

  Ian amos

  bLuE IcE jeton ne vendi Moulin Rouge...dhe i Victor Hugo megjithse nuk kane lidhje me njeri-tjetrin
   
  MegiB likes this.
 14. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  IAN - Ideal - Ambicioz-Nxhentil :p:p

  Ps: Po ta dish ti jetoj e ne rrugen ku ka jetuar viktor Hugo :p...po prap s'jam aq e njofur sa ai ....:p
   
  MegiB likes this.
 15. Ian

  Ian amos

  Romi goca me bishtaleca-- e shpejte si vetetima
   
 16. Megg

  Megg Carpe Diem

  .........Angel [​IMG]........
   
  kacurrelsja... likes this.
 17. Ian

  Ian amos

  Romi-e zonja po angels nuk jane ne zhdukje [​IMG]
   
  MegiB likes this.
 18. Ian

  Ian amos

  Per xhentilat jam dakord--Syte e kuq jane sy te lidhur me syte e vertete...sy armature(veshje) teknologji e larte...veshtire per tu ndertuar
   
 19. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  çun fisnik :)
   
 20. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Je e papertueshme, gjithe energji dhe pa asnje shenje negativiteti ne boten virtuale
   
  MegiB likes this.

Shpërndajeni këtë faqe