''Cfare ju pelqen tek une?''

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 28 Feb 2011.

 1. h3o

  h3o Papirus rex

  Deshira per imperializem.:p
   
 2. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Deshiren per pushtim
   
 3. h3o

  h3o Papirus rex

  Kapitaliste. :p
   
 4. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Hallakatja jote...
   
 5. h3o

  h3o Papirus rex

  Gjinkall.:p
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Cik llafazan lol
   
 7. h3o

  h3o Papirus rex

  Me morsh faturat e kafeve. :p
   
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  cik e burgosur
   
  Lisa likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nuk ke gjume sonte ti?
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jo lol
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Lol kush me unee ?
   
  Last edited by a moderator: 4 Nov 2015
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  iku ta la pergjigjen pa kthyer.i pelqej chit-chatin.
   
  Last edited by a moderator: 4 Nov 2015
 13. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  postimet qe ke ber aq shum
   
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hmm..Macja qe ke ne foto..Per pjesen tjeter ja te lexojme ne vazhdim :D
   
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kjo :D qe e perdor kaq shume.duket qe eshte tip e qeshur.
   
 16. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  fotoja e avatarit shum e bukur
   
 17. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  te qenurit vetvetja
   
 18. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  qe gezon rrsp e antareve te forumit
   
  Mirabel likes this.
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk e njohe
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shkathtesia dhe fakti qe eshte realist
   
  e panjohura and Balahk like this.

Shpërndajeni këtë faqe