''Cfare ju pelqen tek une?''

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 28 Feb 2011.

 1. h3o

  h3o Papirus rex

  Kumbullat e komishies shijojne me shume se ato te bahqes sime. Qa ti bej :p
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Prit llapen,qe regullosh shijen.te bejn dem kumbullat e huaja ndaj,regullo shijen:p:p
   
 3. h3o

  h3o Papirus rex

  Ik mer se ti bera veshet me allci. :p
   
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahaha
   
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Asisen.m fal per sinqeritetin ee.
  Ishte per h3o.
   
 6. h3o

  h3o Papirus rex

  Qa me the? :(
   
  tropojanja likes this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nothing to :(
  Një gabim sot do kisha ken ne tjt kontint :p
   
 9. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Teper sensibel per nje djale shkodran :p
   
  Hope likes this.
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Foto e profilit..
   
  Seyfert likes this.
 11. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  humori, buzeqeshja...
   
  tropojanja likes this.
 12. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahaha .. Tana ja pelqej ksajt, se e kam shoqe realisht e shum perzemer!!
  T puthiii
   
  Dreamer likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E sinqerte duket
   
 14. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  I vendosur duket.
   
 15. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Ka nevoje per autostime.
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mbase sinqeritetin ... mbase them gjithnje
   
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  Komondant luftet:p
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pozitiviteti :) dhe që i merr gjërat me sportivitet
   
  Hope likes this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Embelsine :) pastaj eshte cupez capkene :) me kujton veten :)
   
  TinkerBell likes this.
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Miqësia që u ofron të gjithëve këtu, feminiteti dhe dinakëria.
  Është si shpirt Lisa :)
   
  Lisa likes this.

Shpërndajeni këtë faqe