''Cfare ju pelqen tek une?''

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 28 Feb 2011.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Dashuri je moj vajze ::):):)):
   
  TinkerBell likes this.
 2. MrCool

  MrCool Oldschool

  E respektueshme

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  Lisa and joetisti_ like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me pelqen fakti qe e shikon El@-n nga poshte fustanit :p
   
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  El@ vishet me xhinse o @joetisti_ :p

  Tema.. Eshte cik mistrec, ja kam zili :D
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me pelqen qe genjen :) Shikoje mire ore! Te eshte prishur shikimi ngaqe e ke pare shume :D
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  GJITHCKA i pelqej ketij :)
  Sidomos kur hedh gurin e ben te pafajshmin :D
  E ceshteee nje kyyy!!!:)
   
  joetisti_ likes this.
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Cjane keto larte e poshte fustanit??
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ja, edhe Lisa thote se jam i pafajshem :D
  gjithcka edhe une i pelqej, Lisa-s, por sidomos copezat e saj te shkrimeve...
   
  Lisa likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Hajde ia futim vrapit, Strategu, se nga zbuloi El@ :p
  El@, une pak fare pashe, ky Strategu e ka fajin, ai pa shume :D

  U nisa nga fakti qe komenton direkt pas teje, dhe nga pozicioni i profilit, si te ishte nje kat me siper me tavan te xhamte, dhe duke menduar se ti tani veres me fustan rri, te vura ne dijeni qe te kesh kujdes se po te shikonte :p Ose, po te jesh vertet me xhinse sic thote Strategu, dhe sic fotoja e profilit eshte, s'ke pse shqetesohesh shume! :p

  Brenda shakase. Nese s'pranon shaka, ma thuaj! :)

  (tema)
  tek El@ me pelqen konkretesia
   
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Bo booo @joetisti_ c'na bere mor pizeveng.. Do mendoje verte tashi kjo :p

  Une cun me namuz, po c'ti besh qe iken syri :p

  Sa per temen... eshte karizmatik shejtoni
   
  joetisti_ likes this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hmmm eshte cun i mire:D
  Dmth sjelljen :)
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Socializimi me tgjith esht open mind
   
  Lisa likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Eshte isoj perhere..nuk ndryshon !
  Ndaj e kam shok te mire ;)
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i pelqej shpirtin e lire.
  He, se e rregullojme prape. Eshte vajze e mire El@. E shumta ndonje pellembe te dyve do te na jape. Dy s'jep kurre ajo :p

  Kete te paren e kuptova une se cfare jam dmth, po kjo "zmatik", cfare eshte? :D
   
  MrCool likes this.
 15. abs

  abs nuk e di...

  ups, po flisja per TrinkerBell, e thash keto: floket, supi dhe deti ;):wub:
  Si dhe aftesia per te mbeshtet anet pozitive te tjetrit/es (ne kete rast te Lises) :)
   
  TinkerBell likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mirësi :) gjëja parë që më vjen ndër mend kur lexoj Abs..
  Është shumë e dashur, kjo më pëlqen.
   
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  E sjellshme, shkruan shume bukur, sidomos kur perdor shkronjen "ë" qe eshte dicka qe une veshtire se mund ta praktikoj. :)
   
  TinkerBell likes this.
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Më pëlqen që është i vërtetë, nuk shtiret :) me këmbë në tokë dmth.
  P.s të përshtatet fiks kjo Old school
   
  MrCool likes this.
 19. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ate fjalen 'Passion'
   
  Passion- Al likes this.

Shpërndajeni këtë faqe