''Cfare ju pelqen tek une?''

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 28 Feb 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Gjaknxehte...supersweet:p...edhe ca te tjera,,, po he se spo ja bojm qejfin se na behet mendjemadhe pastaj :p
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  me komplimentat nuk behem kurre.
   
 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  KomplimentaDashese :p
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  flm shume.
   
 5. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  E papertueshme ...:)
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  flm
   
 7. Ian

  Ian amos

  Anna i pelqen muzika, kercimi ... di te kerceje.
   
  ANNAFOREVER likes this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ana mos shkruj flm mi dreq po na trego qa mendon per ne :p:p:p
   
 9. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  mire qe u largova nje dite nga AF qenka bere rrumuje ketu. anna jam menduar te shkruaj per ty por nuk kam gjet fjale te pershkruaj :)
   
  ANNAFOREVER and MegiB like this.
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ahhh mor Student sa erdhe ti mori flafe AF-ja....
  Psss ,,,ateher:energjik,interesant ...& ....iuu lere fare
  :p:p:p
   
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  Weee s'rri dot pa shkru per kete cunin siper,,,
  Si i ka ato mendime..dinamit mor aman...;)
  Mmmm bokor,me pelqejne postimet qe jane ca sinonime e ca antonime te mendimeve te mija.
  :p Dhe dicka tjeter...~No photo No name,,,,wee sa i fshehte (ishalla sna del te jete Erjon Brace:p)~
  :p:p:p
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per ju kam veç respekt.jeni anetare shume te mire.
   
  MegiB likes this.
 13. jupiter

  jupiter Primus registratum

  parazit :p (se qeka dhe ul )
   
 14. Megg

  Megg Carpe Diem

  @jupiter
  tip sportiv :p
   
  jupiter likes this.
 15. jupiter

  jupiter Primus registratum

  misterioze dhe seksi :)
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Interesant.mbi te gjitha pak ironik.
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem


  :p
  Pikaaaa:p
  muhabetqar..~:p
   
 18. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Un per ty mendoj se je nje vajze plot energji nje vajze inteligjente dhe mesa shoh nga pergjigjet e tua ke nje karakter te forte pasi nuk ta hedh njeri.Vajzat keshtu si ti ecin ne jete,nuk me dukesh mendjemadhe.
  Me korrigjo nese e kam gabim....
   
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ti je shume e sinqert ne fjalet qe shkruan.nuk ke frike per asgje.me pelqen tipi yt.e shkathet dhe mbi te gjitha poete.
   
 20. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kush keshtu Megg.?
   

Shpërndajeni këtë faqe