Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ti n avatar paske fillu .....
   
 2. Black_Rose

  Black_Rose Forumium maestatis

  zìscadarsko pse fshihesh me ndihmen e teknologjise, zhvishu dhe ti !
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  I zhveshur jam..... Ja dhe flamuri gjysem shtize !
   
 4. Black_Rose

  Black_Rose Forumium maestatis

  hahahhhaah lere se me prodhovi nje imazh truri, :p looool!
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahaha qa lere une hodha pizhamet poshte krevatit, kanatjeren permbi llampadar,vetem boxer kan mbet hahahaha qeshi eeei
   
  Granit68 likes this.
 6. Black_Rose

  Black_Rose Forumium maestatis

  bokserat qe sic thote dhe fjala e urt e Roberto_uk duhet te jen te kuqe!
   
  gurax and scadarsko like this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ku e dite se i kam t kuqe?
   
 8. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Po me mua ckeni ju tashi ajo ishte kerkes ke zyra pastaj brekt e kuqe po sytjenat duhen te zeza :p
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Une nuk vej sytjena mo shok,po ajo me tha zvishu mbreme e iku m la n zyre ishala svjen drejtoresha e m gjen n corape
   
 10. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Ahahahahah ça prite ti kujdes se te heq nga lista :D
   
  scadarsko likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jo jo se filloj e i baj pak strip tease e harron krejt at muhabet...haha
   
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kshu .. Mu desh te nxitoja , kshuqe c'me doli para per shpejt e shpejt sot :p

  [​IMG]
   
  Artin, Hektor12, dev and 4 others like this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Wawwww super !
   
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Flm
   
  scadarsko likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mos na filloni keshtu se pak dolem live ....sa vendosin webcam forum
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha ... Ku eshte fotoja jote , Cke veshur sot :p
   
  scadarsko likes this.
 17. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Rroba plazhi. Vlen si pergjigje???
   
  Black_Rose likes this.
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pantallona te shkurte :D sandale dhe nje bluze te holle jeshile :)
  Mjafton apo doni prova? :D
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kujdes mos ftohesh se i paske jeans sikur ti kan honger qente :D
   
  Mirabel and Black_Rose like this.
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jo mo , prandaj jam veshur trashe lart :p

  Duam prova :D
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe