Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nuk ngarkoj dot foto :(
   
 2. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Lakuriq me dur ne xhepa :D
   
  Mistrec, scadarsko and Dreamer like this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Shkarkoje foton ne tinypic. Com .. Sille linkun copy paste ktu - ku shkruajme (Jo tek opsionet) ...hiqja Vetem http/: dmth lere shenjen img .. dhe fshije http gjer tek nr ... Filloja nga nr .

  Provoje :p
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hajde mjeshtre hajde hahahahaha
  Pak.me vone
   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha ... E mesova edhe une .. Se mu duk e komplikuar si fillim , ok me vone ... Ktu jemi ne :p
   
 6. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Zana..rri me fotot se do lesh pa mend tjert :p
   
 7. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Rri mos hap panik ... k'tu jam mberthyer pothuajse e gjitha :llastica:
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Ati te zberthymet i shof vetem un :p :p
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha ...ato kur te vije vera tjeter tani .... ishalla nuk shendoshemi gjer atehere :p
   
  Dreamer likes this.
 10. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Pfff du te reja sdo rri me kto te vjetrat si mke len :p :p
   
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ti permbahemi temes :)
   
 12. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Ora 02:58 jam vetem me bokser po djersis
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jam i veshur me pizhame te shkurta bleu kembe zbathur,floket i kam si iriqi lart....foto nuk vej se dhe ti nuk je indentifiku?trup mundesh te vendosesh dhe komshijen......
   
  Last edited: 12 Oct 2014
  Mistrec likes this.
 14. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Ahhahahahhaa
   
  scadarsko likes this.
 15. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Dmth kam marr komshien ne - Selfie-.... S'ka gje sille edhe ti 1 selfie.. te komshiut :D

  Si per dite te diele, xhinse dhe triko me kapuc...
   
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 17. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Mistrec, scadarsko and Dreamer like this.
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  hiqja http:/ dhe ler img ..ne fillim dhe fund qe te hapet fotoja , Unik ..

  Ps..Qenke veshur nice :p

  Tema eshte per rrobat-veshjen, nuk eshte e nevojshme koka - e presim :p
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ja ta qes koken direkt :D
   
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk ke pse, por nice gjithsesi :)
   

Shpërndajeni këtë faqe