Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahhahahahhaha ca me bo ;)
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Leri budalleqet-ofendimet qe shkruan ai ( tip adoleshenti ).... nuk shikoj gje plak une... Por s'ke pse te nxjerresh koken, se k'tu ka lloj lloj brumi. Ruaje privatesine tende :)
   
 3. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Unik bej shaka un shoku... se jam tip qesharaku "gazmor" .... ta kalojm me qeshje buzeqeshje... ....nuk ishte ofendim qe tha ajo "tipja sportive" :pp
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I vetmi qe po qesh k'tu je ti- lol

  Nese ske gje per ti sjelle temes---vazhdo.. lol
   
  scadarsko likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Foton e vura :) e keni tek citimi i mistrecit :D
  Le te permbahemi temes tani :)
   
  Mistrec likes this.
 6. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Qeshi dhe djali me siper kshuqe sjam vetem hahahaah....
  Tani kam veshur bluze, tuta, dhe shapka zana po ti
   
 7. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E thashe me lart, asgje interesante- xhinse dhe triko me kapuc- ... si per dite te diel- pushimi :p
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  xhinse si për pushim? Çfarë ndodhi me tutat e rehatshme e të dalmen boje që vishen zakonisht për rehat shtëpie?
   
  Mystique likes this.
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Epo dola 1 xhiro k'tu ne lagje verdalle :p
   
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  e shikove se dua ta heq :p
   
 12. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Sa publicitet
   
 13. Brilliant

  Brilliant Forumium maestatis

  [​IMG]
   
  -Zana- and Dreamer like this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ec forumi cdo dite dhe me original......
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kush te tografon ?se une dua te vendos nje foto por komshija ka frige te me fotografoje n boxera...
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Eshte selfie- vete dora ime me fotografon .... :p

  Nuk duam foto ne boxers, rrofsh ti :p
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse veshje eshte dhe boxer..... Ashtu rrij neper shtepi gjithmon une
   
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Shkrepe pra, dhe sille ... meqe po kembengul :D

  2 personal :p
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  OKuote="-Zana-, post: 1005433, member: 13930"]Shkrepe pra, dhe sille ... meqe po kembengul :D

  2 personal :p[/quote]
  Ok sa te bej duche!
   
  -Zana- likes this.
 20. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

Shpërndajeni këtë faqe