Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Sportiv!
   
 2. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Gati per party. Tuta adidas. Kepuc serioze llustrafin. Kemishe fanellat e nje pulover ngjyre jeshile siper :D
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PIZHAMET PER GJUME.......
   
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Bukur qenkeni veshur, sidomos ai me tuta dhe llustrafin :D
   
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  pizhamet i kam blue me simpson BART ,jan te shkurta dhe bluza me menge te gjata qa te keqe kan ?per gjume jan i kam ble 50 eur boll mir jan
   
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Vec bibironi te mungoka :kerce:

  S'ka te keqe, por na sill foto :rolleyes:
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  bibroni e kam nje filxhan te nxehte caji me qumesht ahh class foto jo sespe nuk ja vlen se jan te shkyme n vend keq
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  eeee , ti ka ngrene macoku :cool:
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  kam nje amster me sakatoi edhe qimet e kembeve mi ha
   
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  [​IMG]
   
  Artin, Dreamer and Balahk like this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  te bukur e paske iphone :p :p
   
  -Zana- likes this.
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Thnx :p
   
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  asgje :p
   
 14. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Si Teta Ollga Kur Ishte E Re :D
   
 15. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Ke Kembet E Shtrembta Apo Jan Kuadratet Qe Japin Kte Paraqitje :D
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ka shume mundesi , qe te Dyja :D
  Ja dale te sjell 1 tjeter te para ca diteve , ku duken me qarte :D

  [​IMG]
   
  Artin, Dreamer, scadarsko and 2 others like this.
 17. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  OK Super
   
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  [​IMG]
   
  scadarsko likes this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  super forme,bravo sporti te ndihmon ne gjendje shpirterore e moral !
   
  Dreamer and -Zana- like this.

Shpërndajeni këtë faqe