Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Thnx ...I love sports -gym :)

  Ps...E frekuenton ti ?
   
  scadarsko likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  UF cdo dite qe 20 VITE rjesht......jam i ish ekipit vllaznia ne not dikur naqe po u plakem hahahahha
   
  Dreamer and IL__SANTO like this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  i madhi zotni GJON SHYTI qe sterviste vllaznin dhe partizanin deri ne vitin1992 ME KA STERVITUR DHE MUA isha shume i ri!pionier 8deri 14 VJECAR ai krijoi ekipin me djem dhe vajza nga shkodra dhe tirana !
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nuk ngarkoj dot foto per probleme teknike :)
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  hahhaaahah ps e je nudo ??
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lol jo naq,nuk ngarkoj dot asnje foto nga pc as tel :)
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  un kam deshir ti vendos po nuk me lejohet per arsye sigurie publike,punoj ne nje vend qe ka rrezik!
   
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kuptoj
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [​IMG]
   
  -Zana- likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  me keto jam tani
  [​IMG]
   
  Balahk and -Zana- like this.
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Me bete lemsh tani ... Kush jane kto ne pishine mo ? Dhe ky lart je ti ? :p
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  no asnjeri nuk eshte UNE jan te ekipit te notit ne vitin 2009
   
  -Zana- likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  JA KALOFSHI SA ME KENDESHEM KETU MES MIQVE DEH SHOKEVE .....UNE ERDHI KOHA PER TE IKUR NE PUNEEEE!
   
  Dreamer and -Zana- like this.
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Flm, edhe ti Kalofsh kendshem ne Pune !!!
   
  scadarsko likes this.
 15. Universal

  Universal AnonymouS

  [​IMG]
   
  Balahk and scadarsko like this.
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ku keni ngelur :rolleyes:

  Sot..

  [​IMG]
   
  Artin, Dreamer and scadarsko like this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  shume sexy moj vajze :)
   
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  kush nga keto je ti,se nuk po marre gje vesh :p
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ai qe ka ber foton;)
   
  Balahk likes this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  extra naqe por shyqyr q e nuk je ne kopesht zoologjik s été kisha ngatru per zeber
   
  Dreamer and Balahk like this.

Shpërndajeni këtë faqe