Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha , nga kembet kshu :p
  Thnx thnx .. Cke veshur sot, sille :)
   
  scadarsko likes this.
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Thank you :)

  Na sillni edhe ju ndonje foto , qe te kemi idene :p
   
  Balahk and scadarsko like this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  hahahahaha sa mire,me pelqen fotografia.shume i talentuar :p
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [​IMG]
  a shikon sa thell jam zhyt....
   
  Balahk likes this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  [​IMG] Momentalisht..
   
  Dreamer and scadarsko like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  wowww super!
   
  Almaa'95 likes this.
 7. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Te falenderoj :)
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  po ti qenke yll maj naqe ,te falenderoj une qe more guximin te shfqesh ket teme !
   
  Almaa'95 likes this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahah sa i mire :) t flm shum per te tera fjalet e bukura, dhe ketu do jem prap nese doni :)
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me knaqsi zonjushe ,prezenca jote rrit ketu mundesin e qenjes online per te gjithe,ndryshe qa bejm ketu vetem ne pa ty pervec se kthehet monotoni......ndihem mire kur ti vjen n eket forum dhe se ke pak kohe sa une !respekte
   
  Almaa'95 likes this.
 11. Universal

  Universal AnonymouS

 12. bobo

  bobo marksist-enverist

  corape leshi, kanotjere leshi..., pjesa tjeter fanelat...
   
  scadarsko and Almaa'95 like this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  po ti qenke lesh gjithka :hidhu::hidhu:
   
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  [​IMG] Neve tani jemi kshu.. :)
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Marshalla :D
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Flm, dhe mua me pelqejn shume tutat :) :D
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PAK ELECTRO MUSIC E OPAA SE EXTRA JE!
  une jam i veshur si rremujxhi me pantolla te shkurta e nje bluze gjumi pambuku kam mbet ketu n internet me music .....
   
  Almaa'95 likes this.
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Me pelqen rremuja :hidhu: Super je.. Flm !!
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  rremuja dhe mua me pelqen por jo paa pastertia....;
  [​IMG]
   
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ;
   
  Last edited: 14 Dec 2014

Shpërndajeni këtë faqe