Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Duhet pak pushim..
  [​IMG]
   
  Alazne and -Zana- like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk me pelqen ta ilustroj me foto si jam veshur,se sdua te dukem,jam i bukur ose jo.


  sport vishem thuajse 99% Te rasteve.
  ndryshojn xhinsat,bluzat,ngjyrat,por jo stili.
   
  Lisa likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Mos ma vini re ate te nxiren ne te majte afer gjurit , se e kam vrare dje ne palester :p

  [​IMG]
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  jetaaaaaa.jpg Po pres kafene ,sikur me shijoka sot ta pi duke ecur :D
   
  Artin, Solaris, ShKoDRaN_PuRo and 3 others like this.
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Tani po presim dhe gocat e tjera te tregojne veshjen!!!! :)
   
  Lisa likes this.
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Lool..te tjerat vetem veshjen qe nuk tregojn..:D AMA po qe puna per trup e gjerera ufff P:p
   
 7. Universal

  Universal AnonymouS

  Do ishte bukur te ishe ti kjo. :)
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  lool:)
   
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Syzet I xhiro maj :p
  Nudo ne mjes si hoxha
   
  Lisa likes this.
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  WAW..@Hope
  Me nxore nga situata...:p:pSe kane dyshime anetaret :p:p shiko syzet e mia se shpeshhere i kam vu ne foto profili ;)
   
  Hope likes this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  jeta ne kembe.jpg Mqs kishte dyshime...Jah e piva kafene ;)
   
  Solaris and Dreamer like this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Un nuk kam dyshu gja me foto tjera :p :p kto syzet I paske t'mira lol @Lisa you look cute :D
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ja paske nxire ftyren sikur i ke hedh i kove boje :D
  Te kjo e fundit paske vene edhe muastaqe :D
   
  Al-Punk and Lisa like this.
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  O po mos me beni se e vura nje ne plazh :p:p he tani cmon :p lool
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fakt vura gje dicka..te fotoja e pare ke kepuce e tek kjo e fundit ke sandale ;)
  Une them qe "Ktu ka tradhti burra" :D
   
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  WAW...sinqerisht se ke pare mire...Shikoje dhe njehere :D
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  Ste bejne syte ty, shiko mire se te njejtat jane, mos shiko aksesoret ti po shiko gocen e bukur, bobo kto cunat jane bere me keq se femrat :p
   
  Lisa likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Pa he pra he...:p:p
  Pupu cdo beja pa syrin e nje femre une :p
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  hahahahahha
  Leri se nga xhelozia e kane se s'duken aq bukur sa ti :p
   
  Lisa and Hope like this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  I ndrojme makinat :p
   
  Lisa likes this.

Shpërndajeni këtë faqe